Tehdit ediliyorum

Polis bu konunun üstüne ne kadar düşer orası muamma fakat ben aynı durumda olsam yanıma sağlam 2-3 arkadaşımı alırım önce adam gibi konuşurum baktın ki laftan anlamıyor yüzüne sıksan biber gazı hiç bir halt yapamaz.

Kanka bir avuç zarganadan korkacaksanız sokağa çıkmayın bakın ufak tefek durumlarda kendinizi ölmekle korkutmayın.

Zargana olması önemli değil kesici alet taşıyorsa kavgada üstündür bu kadar basit, ha o bıçağı saplayacak cesareti varsa tabii. Ben illa abi çek demiyorum zaten büyüklerine danışsın.

Kanka bir avuç zarganadan korkacaksanız sokağa çıkmayın bakın ufak tefek durumlarda kendinizi ölmekle korkutmayın.

Hayır polise versin o tipleri erkeklik gururuymuş erkeklik gururu birbine saldırmak bacak mı çekmek bal gibide polise verilmeli o kişiler ceza almadımı gerekirse konu sahibi avukat tutup dava açsın.

Hayır polise versin o tipleri erkeklik gururuymuş erkeklik gururu birbine saldırmak bacak mı çekmek bal gibide polise verilmeli o kişiler ceza almadımı gerekirse konu sahibi avukat tutup dava açsın.

Gerçekliğe uyan kanka polis ne yapabilecek ha? En fazla 2-,2.5 ay yatar sonrası da intikam davasına dönüşür.

Tam çözümü olmasa da TikTok'u kapatmak az da olsa işe yarayabilir. Onu yapan da yok ki.

Sosyal medyaya girerken kimlik fotoğrası isteyecek kanka,Amerika'da Instagram testlerini yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı