Tehdit ediliyorum

Bak işte, denetimli serbestlik. Aynı şekilde adam öldürende şu an denetimli serbestlik cezası alıyor. Bu mu adalet? Kavga etmesine de gerek yok. Görmezden gelir, ileri giderse ailesine anlatır aileler birbirleri ile konuşurlar iş biter. Ayrıca o “düşük IQ’lu insanları” dinlemen yine senin suçun. Kendini böyle avutma.
Hocam ne anlatıyorsun?

Yardımınız için hepinize çok teşekkürler. Konuyu ailemle paylaştığımı zaten söylemiştim, okul çıkışı da ailemleydim bir sorun olmadı. Çocukla da bu sabah tekrar konuştum, sevgili olmadığımızı izah ettim ve olayı uzatırsa emniyete taşıyacağımı söyledim daha da yazmadı. Bir de o kızdan hayır gelmez diyen abilerim, kızla olayı konuşmuştum o da çocuğu böyle tanımadığını falan söyleyerek özür diledi benden ve istersem konuyu babasıyla paylaşacağını da söyledi zaten kız kötü birisi değil. Olayın daha da uzayacağını sanmıyorum, tekrardan teşekkürler esen kalın.

Merhaba, 11. sınıf öğrencisiyim. Geçen yıldan beri konuştuğum ve sevdiğim bir kız vardı, birkaç ay önce açılıp reddedilmiştim. Sonrasında okuldan bir çocuğu tanıdım samimiyetim yoktu benden yaşça büyüktü. Bir süre sonra bunlar sevgili olmuş ve ayrılmıştı, kızın Story'de gördüm. Ret yememe rağmen kızla konuşuyordum ve çok yakın arkadaşız aramız iyi. Geçen gün öylesine Instagram'dan ortak biyografi yazısı yaptık. Bizi sevgili sanıp kendini ilgilendirmemesine rağmen çocuk numaramı bulup WhatsApp'tan tehdit ve küfürler etti, bugün de beni aradı ve o çocuk değil kötü diksiyonlu başka birisi konuşarak beni parka çağırdı gelmeyeceğimi söyleyince evimi sordu uğraşmak istemediğimden yüzüne kapattım. WP'sine baktım PP'sine bıçaklı fotoğraf koyup benim adıma ithafen hakkında kısmına "F'ye ölüm" yazmış. Ne yapmalıyım sizce?
Son durum ne hocam?

Geri
Yukarı