Tehdit ediliyorum

İlk bana yazan çocuk silahlı resim olan. Korkusu olmayanda o bacak kıracak olan da arkadaşı.

Polise gideceğim hafta içi.

Kardeşim ben sinirlendim takmış beline arkadaşının abisinin silahını veya kuru sıkısını vücut tipine bak zaten tek vuruşluk canı var belli. Korkumuz yok dediğine bakma böyle söyleyerek bi taraflarının tutuştuğuna emin olabilirsin. Gerçekten bir şey yapan kişi (Psikopatsa) adres ister gelirdi yanına veya öğrenirdi bir şekilde adresini. Bence direkt git polise ve söyleme polise gittiğini surprise MF deyip kapıyı açsınlar. Döverken ne hayaller kurdum ya şimdi of harbi sinirlendim.

Kardeşim ben sinirlendim takmış beline arkadaşının abisinin silahını veya kuru sıkısını vücut tipine bak zaten tek vuruşluk canı var belli. Korkumuz yok dediğine bakma böyle söyleyerek bir taraflarının tutuştuğuna emin olabilirsin. Gerçekten bir şey yapan kişi (psikopatsa) adres ister gelirdi yanına veya öğrenirdi bir şekilde adresini. Bence direkt git polise ve söyleme polise gittiğini surprise MF deyip kapıyı açsınlar. Döverken ne hayaller kurdum ya şimdi of harbi sinirlendim.

Ev adresimi falan sordu geleyım denk gelelim bugün dedi bende hayırdır kavga mı edeceksin dedim istersen ederiz sıkıntı yok falan dedi salladı öyle.

Tek korkutan şey kürt olmaları başka korkum yok.

Ev adresimi falan sordu geleyım denk gelelim bugün dedi bende hayırdır kavga mı edeceksin dedim istersen ederiz sıkıntı yok falan dedi salladı öyle.

Tek korkutan şey kürt olmaları başka korkum yok.

Ya istedikleri kadar olsunlar elinde kanıtlar var ailesi de bir şey diyemez bu duruma kendisi kaşınmış. Sen şikayetini et gerisine karışma.

Yeni konular

Geri
Yukarı