Tek başıma oyun oynarken korkuyorum

us3469734

Hectopat
Makaleler
2
Biraz garip bir olay, mesela Minecraft oynayacağım, nether kalesi arayacağım ama etraf ıssız konuşamıyorum her şey üstüme geliyormuş gibi oluyor. Oyunda benden başka biri olsa o yanımda olmasa bile yaparım ama tek başımayken hiç hevesim olmuyor. GTA V için de aynı. Tek başıma araba sürmek için oyuna giriyorum, garip hislerden dolayı çıkıyorum ama korkmak desem korkmak da değil bu olay. Evden sesler gelse de olur, ama çıt çıkmıyor. İçimde bir burukluk oluyor. Normal mi bu?

Biraz garip bir olay, mesela Minecraft oynayacağım, nether kalesi arayacağım ama etraf ıssız konuşamıyorum her şey üstüme geliyormuş gibi oluyor. Oyunda benden başka biri olsa o yanımda olmasa bile yaparım ama tek başımayken hiç hevesim olmuyor. GTA V için de aynı. Tek başıma araba sürmek için oyuna giriyorum, garip hislerden dolayı çıkıyorum ama korkmak desem korkmak da değil bu olay. Evden sesler gelse de olur, ama çıt çıkmıyor. İçimde bir burukluk oluyor. Normal mi bu?
Sizi tamamen anlıyorum ama sizde bu hissi anlatamadığınız gibi bende anlatamıyorum. Bende yaşıyorum böyle şeyler (özellikle Minecraft oynarsam). Psikolojiktir, oyunda teksiniz sonuçta herhangi bir şey olamaz.

Bir de öneri vereyim, arkaya sevdiğiniz bir şarkı veya video açabilirsiniz. Tamamen çözmez durumu ama daha rahat oyun oynayabilirsiniz ki muhtemelen yapmışsınızdır.

@us3469734 aynı bende var tek başıma madene girmeye korkuyorum Outlast oynayınca ilk başların korkunç olmamasına rağmen içimde kötü hisler oluşuyor buna aslında korkmak demek yanlış olur bu pisikolojik yani bu şey ama ben yendim bu korku mu şahsen.

Geri
Yukarı