Tek bir RX 580 ile başlangıç seviyesi mining öneri

Hangi kazım programını kullanıyorsunuz?
Lolminerdan kazıyorum ve şu anda ethermine'da unpaid balance ve yaklaşık kazancım şu şekilde;
1620707866324.png

ama dediğiniz gibi Binance Pool dan kazmak istiyorum. Binance hesabım mevcut. Wallet adresimi ordan alıyorum

Lolminerdan kazıyorum ve şu anda ethermine'da unpaid balance ve yaklaşık kazancım şu şekilde; Eki Görüntüle 1017827
ama dediğiniz gibi Binance Pool dan kazmak istiyorum. Binance hesabım mevcut. Wallet adresimi ordan alıyorum
Buradan anlatmam saatlerimi alır. İnternete lolminer ile Binance Pool'da Ethereum madenciliği yazarsanız onlarca video çıkacaktır. Sözlü olarak anlatmak çok zor olduğundan bunu yapmanızı öneririm.

Tamamdır bakacagım. Kazdıktan sonra Para Çekim işlemini nasıl yapacagım peki? Çekince para direk Binance hesabıma bakiye olarak mı yatacak ?

Tamamdır bakacagım. Kazdıktan sonra Para Çekim işlemini nasıl yapacagım peki? Çekince para direk Binance hesabıma bakiye olarak mı yatacak ?
Binance'ta Pool hesabım diye bir kısım var. Tek bir tuşa basarak oradaki bakiyeyi ana hesaba aktarıyorsunuz. Oradan Binance TR'ye geçirdikten sonra orada satıp banka hesabınıza alıyorsunuz.

Binance'ta Pool hesabım diye bir kısım var. Tek bir tuşa basarak oradaki bakiyeyi ana hesaba aktarıyorsunuz. Oradan Binance TR'ye geçirdikten sonra orada satıp banka hesabınıza alıyorsunuz.
1620708361029.png

Madencilik hesabı olustur dedim ve olusturdu. Nasıl Binance Ana hesabıma baglayacvagım? Şu anda bağlı mı otomatik olarak

Geri
Yukarı