Tek ekran kartı ile hangi havuz kullanılmalı?

Hakan Özmen

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar. 1 haftadır RTX 3060 ile 49 MH/s kazı yapıyorum. Ethermine ile 0, 005xx ETH kazdım ve 0,01 ETH olduğunda paramı çekebiliyorum. Yani 2 haftada bir yaklaşık 3-4 dolar ödeyerek paramı çekebiliyorum. 2 haftada bir para çekebilmek problem değil ama benim gibi tek ekran kartı ile mining yapanlar için 3-4 dolar yüksek bir rakam. Az komisyon ödeyerek veya komisyonsuz bir şekilde hangi havuzdan mining yapabilirim?

2miners, NANO ile ücretsiz ödeme yapıyor. Binance'te NANO cüzdanı oluşturup ETH cüzdanı girdiğin yere giriyorsun bat dosyasındaki. NANO'da ağ ücreti olmadığından dolayı, kazançların ağda erimiyor.

Nicehash, 15 günde bir 2-3 TL gibi bir ağ ücretiyle kazançlarına ulaşabilirsin. BTC üzerinden depolar, BTC olarak aktarır. ETH kadar yüksek ağ ücretlerine sahip olmadığı için BTC ile aktarımda kazanç erimesi yaşamazsın.
Binance Pool görmüşsündür belki. Asla ama asla binance pool kullanmanı tavsiye etmem. Çok dengesiz bir pool.

Son düzenleme:
KuCoin pool kullanabilirsin. Günlük ödeme alırsın KuCoin hesabına. Sistem mantığı Binance pool ile aynıdır ama Binance pooldan daha stabildir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2miners, NANO ile ücretsiz ödeme yapıyor. Binance'te NANO cüzdanı oluşturup ETH cüzdanı girdiğin yere giriyorsun bat dosyasındaki. NANO'da ağ ücreti olmadığından dolayı, kazançların ağda erimiyor.

Nicehash, 15 günde bir 2-3 TL gibi bir ağ ücretiyle kazançlarına ulaşabilirsin. BTC üzerinden depolar, BTC olarak aktarır. ETH kadar yüksek ağ ücretlerine sahip olmadığı için BTC ile aktarımda kazanç erimesi yaşamazsın.
Binance Pool görmüşsündür belki. Asla ama asla binance pool kullanmanı tavsiye etmem. Çok dengesiz bir pool.
Cevap için teşekkürler. Haftaya 2miners'a başlıyorum. :)

NANO olayını daha detaylı öğrenmek için 2miners'ın kendi sitesinde hazırlamış olduğu SSS (Sıkça Sorulan Sorular | FAQ) bakabilirsiniz. Sitenin bazı kısımları çevrilmemiş olduğu için NANO ile aktarım hala İngilizce olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı