Tek ölü pikselli monitör iadesi kabul edilmediği için satıcı firma şikayet edilir mi?

Direkt başvuru yapın THH. Zaman sizin için birşey değiştirmeyecek.
Ölü piksel sebebiyle ürünü değiştirmek istediğinizi, ama 1 adet pikselde değiştirmediklerini, konuyla ilgili Yargıtay kararı olduğunu ( ki karar sayı sıra vb de Google araması ile bulup ), ilk 6 ay içerisinde ortaya çıkan kusurların, ürün satışında var olduğunu ve ayıplı mal kategorisine girdiğini belirtip, seçimlik haklarınızdan hangisi kullanmak istediğiniz yazın. Bitti.

THH satıcının savunmasını istedi. Satıcı bugün arayıp ürünü onlara inceleme için göndermemi iletti. Gönderirsem THH sürecine zarar vermiş olur muyum? Bir problem çıkar mı?

Bence ürünü kullanmaya devam edin. Oldu ki sizden ürünü THH için bilirkişi isterse zor durumda kalabilirsiniz.

Ben olsam ürün zaten ölü pikselli. Paşa paşa size aynı ürünü göndersinler, siz de gelen ürün sağlam ise onlara sorunlu ürünü gönderin. Siz de bunu teklif edin firmaya zaten seve seve THH'de kaybedecekler.

Bence ürünü kullanmaya devam edin. Oldu ki sizden ürünü THH için bilirkişi isterse zor durumda kalabilirsiniz.

Ben olsam ürün zaten ölü pikselli. Paşa paşa size aynı ürünü göndersinler, siz de gelen ürün sağlam ise onlara sorunlu ürünü gönderin. Siz de bunu teklif edin firmaya zaten seve seve THH'de kaybedecekler.
Ürünü almaktan vazgeçtim artık iadesini istiyorum yenisini yollarlarsa o da kabulüm değil.

Hatta bu da ilk ve son İtopya alışverişim oldu.

Siz zaten ilk etapta gondermistiniz ve firma topu taca atmıştı. Onların incelemesine gerek yok, inceleme gerekirse THH'nin görüşüne ihtiyaç duyduğu bilir kişi inceler ürünü.

Yeni konular

Geri
Yukarı