Tek ölü pikselli monitör iadesi kabul edilmediği için satıcı firma şikayet edilir mi?

Göndermeyeceğimi mail yoluyla ilettikten sonra tekrar aradılar. THH süreci uzun sürüyor, mağduriyetinizi erkenden gidermemiz için gönderin biz THH'nin bize verdiği 30 günün hepsini kullanacağız gibisinden konuştular ama şuan yine de göndermeyi düşünmüyorum. İlk gönderdiğimde kutudan bile çıkarmamışlardı ürünü :)

Göndermeyeceğimi mail yoluyla ilettikten sonra tekrar aradılar. THH süreci uzun sürüyor, mağduriyetinizi erkenden gidermemiz için gönderin biz THH'nin bize verdiği 30 günün hepsini kullanacağız gibisinden konuştular ama şuan yine de göndermeyi düşünmüyorum. İlk gönderdiğimde kutudan bile çıkarmamışlardı ürünü :)
Bilemedim hocam, çokta inatlaşmaya gerek yok sanki. Eğer amaçları gerçekten sorun çözmekse gönderebilirsiniz.

Gönderirken sağlam yolladığınıza dair video vs çekin.

Hala göndermedim, gönderecek olursam bayramdan sonra gönderirim. Ben göndermezsem savunma için yasal sürenin yani bir ayın sonuna kadar bekleyeceklerini söylemişlerdi. O yüzden bir sonuç yok şuanda :)

Yeni konular

Geri
Yukarı