Teknobiyotik İade Rezaleti

30-40 TL için çoğu kişi uğraşmadığından muhtemelen yüz buluyorlar. Sırf bu tutumları için sonuna kadar gitmelisin. Daha önce bir alışverişim olmadı buradan ama muhtemelen bundan sonra da olmaz.

Adamlara sövmüşsün ben de bana "Tekno hırsız" deseler yardımcı olmaya çalışmam. Biraz sert olmuş.
3 haftadır uğraşıyorum hocam. Sizce hala el bebek gül bebek olmam normal mi? Hani müşteri hizmetlerine 10 dakikada bağlanabilsem sabırlı bir insan olabilirdim ama müşteri hizmetlerine bağlanmak teknobiyotikte zulüm!

3 Haftadır uğraşıyorum hocam. Sizce hala el bebek gül bebek olmam normal mi? Hani müşteri hizmetlerine 10 dakikada bağlanabilsem sabırlı bir insan olabilirdim ama müşteri hizmetlerine bağlanmak Teknobiyotik'te zulüm!

%100 haklısınız, ama keşke daha sakince yazsaydınız.

Dostum kusura bakma güldüm. Kendimi tutamadım yazışmalara güldüm size değil. :D Geçmiş olsun, hakkınızı arayın.
Hocam bende şöyle uzaktaaaan bakınca gülüyorum sadece :D Teşekkürler.
Teknobiyotik 1 saat önce
Ücret iadelerinde çift kargo kesintisi uygulanmaktadır.

Şaka gibi...
CİMER üzerinden şikayette de bulundum. Ticaret bakanlığı NİSAN 2020'de paylaşım yapmıştı. Galiba arkadaşların okuma yazması yok.
Her şeyi geçtim madem çift kesinti varmış neden bu ibare yok sitede? Neden bir şey alırken iade ederken bunu belirtmiyorlar?

Dosya Ekleri

• cimer.JPG
    cimer.JPG
    65,1 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar,
Teknobiyotik üzerinden aldığım kasa tek fanlı olduğunu görünce gelir gelmez iade ettim. Ancak iadenin para aşamasında büyük bir problem yaşandı. Gerçi iade işlemide tam bir kabustu. Resmen sabır taşı oluyorsunuz buranın müşteri hizmetlerine bağlanana kadar ve bağlandıktan sonra... Doğrusu kulağıma küpe oldu bir daha 10/20 çok demeyip adı sanı bilinenen sitelerden alacağım. Neyse yaşadığım olaya gelelim.
Kasa için 480.24 TL ödedim. Kasa için kargo parası istediler 28.73 TL. Totalde elime geçmesi gereken 508,97 TL, banka hesabıma geçen para 451,53 TL. Resmen para çalıyorlar. Müşteri destek ekibine göre kargo parası yatmazmış. Yahu, o zaman vermeleri gereken 480.24₺, ne diye 451.53₺ yatırıyorlar? İlimdeki tüketici hakem heyetine başvurdum. Bu meblağ kimseyi zengin de etmez fakir de. Ama insanları dolandırıyorlar.

Bunları göze alarak bu mağazadan alışveriş yapın derim. Beni üzen 50-60 TL değil, beni üzen enayi yerine koyulmam. Eğer bu mağazadan bir şey alırsanız iade konusu 0.

Cimerdende Ticaret Bakanlığına bir başvuru yaptım. Artık tek çare beklemek.
Ben de 2 ay önce ilk defa alışveriş yapmıştım ve bir daha da yapmayı düşünmüyorum. Her iade üzerinden ya hasarlı ya da kargo ücreti deyip para çalıyorlar. Hani kargo ücreti dedikleri de heralde gelen kargonun 2 katı olacak diye bir kural var. Kesilmesi gereken tutarın üstüne çıktıkları için de çalmak oluyor.

Ben "Teknobiyotik kötü firma." dediğimde bana karşı çıkanlara sunulabilecek kapak bir konu daha. Almayın şu firmadan ürün, kumar mı oynuyoruz cihaz mı satın alıyoruz belli değil.
Youtube kısmı güzel fakat mağaza iletişim bölümü rezalet. Zaten Teknobiyotik ve İtopya tam şans işi. Ürünü alıp sorun yaşayan da var, sorunsuz teslim alan da var.

Arkadaşlar hakem heyeti haklı kıldı. Paramı eksikte olsa aldım. Hakkınızı mutlaka arayın ve çöp teknobiyotikten uzak durun.
İyi Günler...

Yeni konular

Geri
Yukarı