Teknobiyotik iade sorunu

Hypeer

Hectopat
Makaleler
1
20.08.2020 tarihinde kendilerinde sadece test amaçlı Dark marka Wi-Fi adaptörü aldım. Mac cihazımda çalışıp çalışmayacağını kontrol etmek amaçlı aldım fakat çalışmadığı için iade talebinde bulundum. Bana bu şekilde bir mail gönderdiler.

1599137988535.png

Mailde yazan kargo kodu ile kendilerine ürünü gönderdikten 10 gün sonra 32 TL tutarında aldığım ürünün 17 TL gibi bir miktarını iade etmişler. Kendilerini arayıp sorduğumda kargo parası olarak kesiklerini söylediler, fakat bana böyle bir bilgi verilmedi. Benden kesileceğini bilseydim daha ucuza gönderir veya hiç göndermezdim. Neredeyse ürün fiyatının yarısı kargo ücretine gitti. Telefonda konuşurken kendilerine ses kaydı alıyorum(almadığım halde mağduriyeti gidersinler diye) dediğim için beni üstüne mahkemeye vereceklerini söylediler. İstediğim yere de yazabilirmişim ayrıca konuşan kişi de asker arkadaşı gibi konuşuyordu. Keşke ses kaydı alsaydım da dinleme fırsatınız olsaydı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir Teknobiyotik mağduru daha. Hepsiburada 100 liralık kasa fanım tıkırtı yapıyor diye ürünün bende kalmasını söyleyip aynı gün paramı verdi. Tekrar söyleyelim. Tek*obiyotik’ten alışveriş yapmayın!

Yeni konular

Geri
Yukarı