Teknobiyotik'ten SSD alınır mı?

Teknobiyetik'ten alınabilir güvenli. Adata SU650 serisinde kronik sorunlar var, sizde bir problem çıkacak diye bir şey yok ama yine de bilginiz olsun. Çalıştırır fakat anakartınız SATA 2.0 destekli ise SSD'nin gerçek okuma ve yazma hızlarını alamazsınız.

Adata SU650 SSD'ler kronik arızalı olduğu için önerilmiyor. Crucial BX500'e yönelmeniz daha iyi olabilir.
Teknobiyetik'ten alınabilir güvenli. Adata SU650 serisinde kronik sorunlar var, sizde bir problem çıkacak diye bir şey yok ama yine de bilginiz olsun. Ayrıca anakartınız SATA 2.0 destekli ise SSD'nin gerçek okuma ve yazma hızlarını alamazsınız.
Bilgisayarı oyun oynamak için kullanmıyorum pek fazla ders çalışırken falan kullanıyorum. Açılış süresi 7-8 dakika bunu hızlandırmak için RAM mi takmalıyım yoksa SSD mi?

Bilgisayarı oyun oynamak için kullanmıyorum pek fazla ders çalışırken falan kullanıyorum. Açılış süresi 7-8 dakika bunu hızlandırmak için RAM mi takmalıyım yoksa SSD mi?
SSD.
Teknobiyetik'ten alınabilir güvenli. Adata SU650 serisinde kronik sorunlar var, sizde bir problem çıkacak diye bir şey yok ama yine de bilginiz olsun. Çalıştırır fakat anakartınız SATA 2.0 destekli ise SSD'nin gerçek okuma ve yazma hızlarını alamazsınız.
Benim anakart'ım Sata 6 ve 3 destekliyor. Bende nasıl olur?

SSD takmalısınız ve Windows'u SSD'ye kurun. SATA 2.0, 3.0'a göre daha düşük performans verse bile SSD taktığınızda HDD'ye göre çok daha performanslı olur.

SSD takmalısınız. Windows'u da SSD'ye kurun.

Benim anakartım SATA 6 ve 3 destekliyor. Bende nasıl olur?
SSD'nizi SATA 6 Gb/s girişine takın. Başka giriş yoksa HDD'nizi de SATA 3 Gb/s girişine takabilirsiniz.

Crucial BX500 120 GB
Crucial BX500 240 GB

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı