Teknoloji mağazası açmak için ne yapılmalı?

Ciddi bir yatırım. Diğer kullanıcıların da belirttiği gibi bu tür mağazaları olan insanlarla görüşmeyi deneyebilirsin. Bu işle senelerdir uğraşan insanlar var; onların tecrübelerinden, hatalarından yararlanman iyi olur. Onun dışında bir yatırım uzmanıyla vb. görüşüp bu yatırımın uzun vadede mantıklı olup olmadığını görüşebilirsin. Bol şans, umarım başarırsın!

Nasıl muhatap oluruz bilmiyorum.

Güvenilir fakat pek şubesi olmayan, kafası çakallığa değil kalite ve güvene çalışan, garanti paraya koşan oluşumların şubesini açabilirsiniz. Mesela bilişimport. Bizim burası pek teknolojiye alışmış bir yer olmadığı için yatırım yapılmıyor. Ama ben büyükşehirde olsam öyle bir sitenin şubesini açardım işlek bir yerde.

Kodamanlarda numaranız olmalı
Aksaray'da bir adamınız olmalı
Bizim yatımız katımız bi' de yalımız olmadı
Kumbaramız dolmadı da bununla doğmadım
Ki metropolde biraz amacın olmalı
Yapıcı olmadın, yakıca'n ormanı
Beton ormanda hayvan olman normal
Tutsak göz altların yine morlar
Yönetenler çağ dışı dinozorlar
Bu ormanda herkese göre rol var
Yeh sustukça sıra sana gelecek
Aydın beyinleri bekliyor karanlık gelecek
Buradan bir devam edersek bütün Susamam'ın sözlerini yazarız, susuyorum o yüzden. :)

Kodamanlarda numaranız olmalı
Aksaray'da bir adamınız olmalı
Bizim yatımız katımız bi' de yalımız olmadı
Kumbaramız dolmadı da bununla doğmadım
Ki metropolde biraz amacın olmalı
Yapıcı olmadın, yakıca'n ormanı
Beton ormanda hayvan olman normal
Tutsak göz altların yine morlar
Yönetenler çağ dışı dinozorlar
Bu ormanda herkese göre rol var
Yeh sustukça sıra sana gelecek
Aydın beyinleri bekliyor karanlık gelecek
Hiçbir siyasi ile bağlantımız yok sadece adana belediye baskani zeydan karalarla ailemin samimiyeti var.O da işime yararmı bilmiyorum.

Hiçbir siyasi ile bağlantımız yok sadece adana belediye baskani zeydan karalarla ailemin samimiyeti var.O da işime yararmı bilmiyorum.
Adana ve İstanbul, galiba işe yaramaz. MSI Türkiye, Asus Türkiye, AMD Türkiye, DELL Türkiye, Intel Türkiye, gibi aratarak haberleşebilirsiniz diye düşünüyorum.

Ciddi bir yatırım. Diğer kullanıcıların da belirttiği gibi bu tür mağazaları olan insanlarla görüşmeyi deneyebilirsin. Bu işle senelerdir uğraşan insanlar var; onların tecrübelerinden, hatalarından yararlanman iyi olur. Onun dışında bir yatırım uzmanıyla vb. görüşüp bu yatırımın uzun vadede mantıklı olup olmadığını görüşebilirsin. Bol şans, umarım başarırsın!
Evet sonunda mantıklı bir yorum.Babam ile kiraları araştırdık 24 bin liradan aşağı kiralık dükkan bulamadık.Ardından çalışan yazılım, bilgisayar muhendisleri gerekecek işime.Bana kalırsa cebimizdeki 1 milyon 200 bin lira yetersiz gibi geliyor vergiler tutarlar maaşlar kiralar amorte etmek vb etkenler.

O kadar bütçeniz var ama gelip buradan bilgi almaya çalışıyorsunuz...

Her markanın Türkiye distribütörü ile ayrı ayrı iletişime geçip bilgi alman gerekecek ya da bayilik veren yerler ile anlaşmanız gerekiyor. Bayilik sistemi daha düşük maliyetlerle halledilebiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı