Tekrar Overwatch ban yedim

Hocam bende de CCleaner yüklüydü bir sorun olmamıştı. Ama VAC'e nasıl dönüştü onu anlamadım maalesef. Başka bir program olmadığına emin misin? Envantere yazık olmuş, ben buradan hesabının engelinin kalkacağını düşünmüyorum. Geçmiş olsun. Konuyu takip edeceğim umarım hile kullanmadıysan kalkar banın.

Bilgisayarınızda Cheat Engine gibi başka oyunlar için hile yazılımları varsa olabiliyor hocam çünkü VAC bilgisayarın dosyalarına bakıyor oynayışa değil.

Yok.

Oyuna enjekte edilmediği sürece en fazla VAC hatası alırsınız ve sunuculara bağlanamazsınız. VAC sistemi bilgisayarın tamamını değil, oynadığınız oyunun dosyalarını tarıyor.

Sistemde hile yazılımı bulunmayla yasaklanma alma ihtimaliniz yok kısacası.

Arkadaşlar son 8 mm maçımın fotoğraflarını yorumlarda bulabilirsiniz tarihleri mevcut zaten karşıya hile geldiği için son 3-4 maçı hep kaybettim hangi maçıma hile diye karar verdiler anlamıyorum.
Skin hilesi filan kullandınız mı belki pcde bulunan bir uygulamadan kaynaklanmıştır.
Skinlerim mevcut zaten eldiveninden bıçağına kadar herhangi bir hile kullanmadım son 8 maçımı yorumlarda bulabilirsin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı