Telefon mu almak yoksa bilgisayar mı almak daha mantıklı?

Size farklı bir seçenek önermek istiyorum. Belki ilginizi çeker. Samsung Dex özelliği olan bir telefon alırsanız, bunu bir monitöre bağlayıp bilgisayar gibi kullanabilirsiniz. İnternetiniz ve bütçeniz yeterliyse, Geforce now ile de bilgisayar oyunlarını oynayabilirsiniz. 8gen2 işlemcili bir telefon seçerseniz, telefonunuzda nintendo ve ps2 oyunlarını da emulator ile sorunsuzca çalıştırabilirsiniz. Bu sayede hem telefon hem de bilgisayar ihtiyacınızı tek bir cihazla karşılayabilirsiniz. Tabii ki ileride isterseniz daha güçlü bir laptop veya masaüstü bilgisayar da alabilirsiniz.

Size farklı bir seçenek önermek istiyorum. Belki ilginizi çeker. Samsung Dex özelliği olan bir telefon alırsanız, bunu bir monitöre bağlayıp bilgisayar gibi kullanabilirsiniz. İnternetiniz ve bütçeniz yeterliyse, Geforce now ile de bilgisayar oyunlarını oynayabilirsiniz. 8gen2 işlemcili bir telefon seçerseniz, telefonunuzda nintendo ve ps2 oyunlarını da emulator ile sorunsuzca çalıştırabilirsiniz. Bu sayede hem telefon hem de bilgisayar ihtiyacınızı tek bir cihazla karşılayabilirsiniz. Tabii ki ileride isterseniz daha güçlü bir laptop veya masaüstü bilgisayar da alabilirsiniz.
Ben iPhone'dan başka telefon düşünmüyorum hocam teşekkür ederim.

Neden hocam ? Çok beğendim.

Tamam da ama bilgisayarım da biraz eski. 1050 ekran kartı ve i7'nin U Serisi işlemcisi var.

Telefonu daha yeni aldım birde iPhone 11 bence beni idare ediyor. Bilgisayarım biraz kötü aslında. 1050 ve U Serisi işlemci var.

Bende bilgisayar düşünüyorum hocam.

Yani iPhone 11 benim ihtiyacımı şu anda fazlasıyla karşılıyor bence.

Zaten ilk bilgisayar aldım sonra telefon aldım. Diyelim 30 bin liralık telefon kullanıyorum 10 bin liralık da bilgisayar kullanıyorum. Bence bilgisayar almak daha mantıklı geldi bana.
Bilgisayarın taşınmaya ihtiyacı yoksa laptop almayın.Monsterlarda ısınma sorunu var.

Geri
Yukarı