Telefon nasıl soğutulur?

Bar2

Femtopat
Daha fazla  
Telefonum oyun oynarken çok ısınıyor ve bende bunu engellemek için kilifimi çıkarıyorum ve biraz zaman geçtikten sonra oyundan çıkıp telefonu kapatıyorum soğuyunca tekrar açıyorum benim de merak ettiğim şey su eğer telefon sogukken buzdolabına koyarsam ve öyle oynarsam bir sorun olur mu?

Telefonum oyun oynarken çok ısınıyor ve bende bunu engellemek için kilifimi çıkarıyorum ve biraz zaman geçtikten sonra oyundan çıkıp telefonu kapatıyorum soğuyunca tekrar açıyorum benim de merak ettiğim şey su eğer telefon sogukken buzdolabına koyarsam ve öyle oynarsam bir sorun olur mu?

Hocam telefonun modeli nedir?

Arkasına koyabileceğiniz küçük bir usb fan ile tüm sorunuz çözülmüş olacaktım pubg ekibimdeki herkeste bu tür bir çözüm ile oyun onuyorlar.

Telefon veya bilgisayarları buzdolabına koymak ciddi hasarlar verebilir ısı düşer ama telefonu bozduktan sonra ne anlamı var ki? Riske atmanıza değmez telefon arkası fan falan alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı