Telefon önerisi 13.000TL

Bütçe
13.000
kamerası 11 prodan kötü yani. ekranı kötü kamerası kötü telefonu neden alasın ?

alacaksan en kötü 11 pro alırsın ki ekran ve kamera beraber tatmin etsin
Kamerası kötü değil. Sana göre 13'ün kamerası da kötü 13 Pro'nun ki daha iyi diye ozaman ??

kamerası 11 prodan kötü yani. ekranı kötü kamerası kötü telefonu neden alasın ?

alacaksan en kötü 11 pro alırsın ki ekran ve kamera beraber tatmin etsin
13000₺'ye 11 Pro bulabilirse neden almasın zaten ? Sana göre konuşmak kolay.

Kamerası kötü değil. Sana göre 13'ün kamerası da kötü 13 Pro'nun ki daha iyi diye ozaman ??

13000₺'ye 11 Pro bulabilirse neden almasın zaten ? Sana göre konuşmak kolay.
İkinci el garantisi bitmiş 12 pro yu 13 e değilde 14 e alabilir.

Düz 13 ün kamerası 11 prodan da 12 den de iyidir.

Burada normal veya pro karşılaştırması yapmaktan ziyade, o kadar para verecekse kamerası ve ekranı kötü olanı almasın diyorum özetle.

İkinci el garantisi bitmiş 12 pro yu 13 e değilde 14 e alabilir.

Düz 13 ün kamerası 11 prodan da 12 den de iyidir.

Burada normal veya pro karşılaştırması yapmaktan ziyade, o kadar para verecekse kamerası ve ekranı kötü olanı almasın diyorum özetle.
Sen Türkiye'de olduğundan emin misin ? 12 Pro'yu 14'ü bırak 15'e bul çifter çifter alalım :D? Zorlama bence.

Sen Türkiye'de olduğundan emin misin ? 12 Pro'yu 14'ü bırak 15'e bul çifter çifter alalım :D? Zorlama bence.
Var da çoğu yd cihaz. Kayıt harcı 2000 olsa düşünülürdü ama oda 6000 e filan çıkmıştı.

Tamam 12 pro yu eleyelim ama düz iphone 11 hala alınmaz bir cihaz.

13 e gittim mi 11 ultra aldım. Sıfır cihaz. Her alanda ezer geçer 11 i. Piyasada düz 11 i ezecek bir ton cihaz var 13000 e alınacak. Kalkıp 11 önermek cahilliktir veya apple fanboyluğudur.

Var da çoğu yd cihaz. Kayıt harcı 2000 olsa düşünülürdü ama oda 6000 e filan çıkmıştı.

Tamam 12 pro yu eleyelim ama düz iphone 11 hala alınmaz bir cihaz.

13 e gittim mi 11 ultra aldım. Sıfır cihaz. Her alanda ezer geçer 11 i. Piyasada düz 11 i ezecek bir ton cihaz var 13000 e alınacak. Kalkıp 11 önermek cahilliktir veya apple fanboyluğudur.
Senin yaptığında haterlıktır. Saçma öneriler yapıyorsun.

İkinci el garantisi bitmiş 11ler 12-13k civarında anca bulunabiliyor, hangi 12 Pro'dan bahsediyorsunuz arkadaşlar biraz gerçekçi olalım. iPhone 11 alınacak bir telefon değildir eğer özellikle iOS fanı değil iseniz, 11'in üzerine de bütçe yetmiyor zaten. Android kısmından devam edilecekse de alınacak en iyi cihazlar 2. el S21 ve muadilleridir.

Geri
Yukarı