Telefon önerisi

iPhone Samsung'tan daha iyi değil fakat tablet olarak en iyisi, MacBook'ta yazılım için Windows'tan iyi mesela fakat S24 Ultra veya S23 Ultra olunduğu yerde iPhone alınmaz. Hiçbir özelliği Samsung'tan iyi değil.

İyi değil zaten farklı. Mesela iki markanın kameraya bakış açısı çok farklı. Birisi renkleri daha doğal sunmak isterken öbürü renklere paletimsi bir doku katmak istiyor. Arayüz farklarına girmiyorum. Yani iPhone 14 Pro Max alan kişi niye S23U almadım demez. Kişisel bir şey bu. Dünyanın en çok satan telefon modeline sadece arayüzü iyi demek saçma. Hadi burada marka algısı için alan var da yurtdışında da mı öyle?

iPhone Samsung'tan daha iyi değil fakat tablet olarak en iyisi, MacBook'ta yazılım için Windows'tan iyi mesela fakat S24 Ultra veya S23 Ultra olunduğu yerde iPhone alınmaz. Hiçbir özelliği Samsung'tan iyi değil.

Al işte fanboy. Neresi iyi açıkla tamam diyeyim. iOS dışında bir artısı var mı?
yok ki 😀

İyi değil zaten farklı. Mesela iki markanın kameraya bakış açısı çok farklı. Birisi renkleri daha doğal sunmak isterken öbürü renklere paletimsi bir doku katmak istiyor. Arayüz farklarına girmiyorum. Yani iPhone 14 Pro Max alan kişi niye S23u almadım demez. Kişisel bir şey bu. Dünyanın en çok satan telefon modeline sadece arayüzü iyi demek saçma. Hadi burada marka algısı için alan var da yurt dışında da mı öyle?

Hocam Apple doğru düzgün pazarlama yapmasın, alan birini göremezsiniz. S23u her konuda daha üstün. 14 Pro Max alan biri neden S23u almadım demez o doğru.

Samsung Apple kopyası dediğiniz yerde sizinle tartışmanın saçma olduğunu anladım.

Samsung'da kullandım IPhone'da bana göre Samsung özellik açısından daha iyi daha çok geliştiriyor ama iPhone kamerası telefon seriliği iOS yani çağ dışı çok gelişmiş bence iPhone 1 tık daha üstte zaten belli bir kitlesi var telefonun görünüşten direk değiştiriyor insanlar ama Apple'ın ileride Samsung gibi firmaları piyasa kalmasını sağlamaz diye düşünüyorum.

Hocam Apple doğru düzgün pazarlama yapmasın, alan birini göremezsiniz. S23u her konuda daha üstün. 14 Pro Max alan biri neden S23u almadım demez o doğru.

60-70 k veriyor :) Apple asıl performans Pro ve Pro Max karşılıyor bir zahmet olsun. Ama akıcılık 120 Hz ekran tazeleme performans kamera olarak ben S23 derim.

Yıllar içerisinde pek çok Android markası sektörden çekildi, Samsung’un da bazen yarışın gerisinde kaldığı dönem oldu ama Apple hep yükselerek devam etti. Bunu sadece pazarlama olarak göremezsin zira Apple hem Çin hem Kore’de de yüksek satış rakamlarına sahip. Biz burada teknoloji severler olarak çok farklı şeylere bakıyoruz ama Apple normal bir tüketicinin neyi istediğini çok iyi biliyor. O yüzden basit ama kaliteli cihazlar yapıyor. Yani en iyi diye bir şey yok. Kişisel tercihler var. Ben S23 Ultra’yı çok beğeniyorum ama bırak son çıkanı 13 Pro Max yerine bile tercih etmem çünkü bu taraftaki şeyler beni daha çok cezbediyor.

Al işte fanboy. Neresi iyi açıkla tamam diyeyim. iOS dışında bir artısı var mı?

Fanboy değilim fakat sizin gibileri görünce olasım geliyor. Her tarafta iPhone kullananlara ve sevenlere sallıyorlar. Ah bu Androidciler, siz hiç değişmeyeceksiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı