Telefon önerisi

depakin

Centipat
Daha fazla  
Bu ve
Bu arasında kaldım. Aralarında ne fark var çok anlayamadım yarımcı olursanız çok sevinirim.

Bu ve.
Bu arasında kaldım. Aralarında ne fark var çok anlayamadım yarımcı olursanız çok sevinirim.

İşlemci, ekran, malzeme kalitesi olarak S23 daha üstün.

Bu ve
s23 tabiki

Her şeyi geçtim sırf premium hissiyatı için S23'e ben aradaki farkı verirdim. O kompaktlık çok haz verici duruyor.

Cidden 5-6k fark vermeye değer mi telefonla aşırı uğraşmıyorum kasma donma yavaşlama vs o tarz şeyler yapmasın kamerası güzel olsun ve uzun süre kullanayım yeter bir de oynadığım 1-2 oyun var onları rahat oynasam kafi.

Evet 5-6k vermeye değer S23FE çok hantal cihaz hantal dediğim büyük yani. Ayrıca S23 en az 6 sene götürür.

Her şeyi geçtim sırf premium hissiyatı için S23'e ben aradaki farkı verirdim. O kompaktlık çok haz verici duruyor.

Telefon genel olarak elimden çok düşüyor bundan dolayı kılıf kullanacağım yüksek ihtimal ile.

Evet 5-6k vermeye değer S23FE çok hantal cihaz hantal dediğim büyük yani. Ayrıca S23 en az 6 sene götürür.

Tamamdır hocam teşekkür ederim her şeyi size sordum kusura bakmayın ama almak için nereyi önerirsiniz vatan, Teknosa vesaire

Telefon genel olarak elimden çok düşüyor bundan dolayı kılıf kullanacağım yüksek ihtimal ile.

Tamamdır hocam teşekkür ederim her şeyi size sordum kusura bakmayın ama almak için nereyi önerirsiniz vatan, Teknosa vesaire.

Alacaksanız Trendyol, hepsiburada, PttAVM'den filan alın. 256 GB alın.

Geri
Yukarı