Telefon önerisi

Ben telefonun her zaman performansına bakarım. Kamerası güzel olsun diye para verilmez bir telefona. Gidip normal fotoğraf makinesi alırsın onun yerine onla gezersin.

O cihazlar arasında Xiaomi Mi 9T'yi tavsiye ederim. Kullanıcılari memnun diye biliyorum. Oyunda vs. iyi iş çıkarıyor. Samsung derseniz A70 A51'e göre daha iyidir. Ben A70 kullanıyorum. Herhangi bir sorunuz olursa cevaplayabilirim.👍🏻

Samsung derseniz A70 A51'e göre daha iyidir.
Ne açıdan daha iyidir söyler misin? A70 yerine A51 alınması gereken telefondur. Kamera ve ekran olarak daha iyi. CPU olarak A70 daha güçlü ama GPU olarak aynılar, bu durum oyun performansında iki cihazı eşit yapıyor. Batarya avantajı var A70 modelinin.

Ne açıdan daha iyidir söyler misin? A70 yerine A51 alınması gereken telefondur. Kamera ve ekran olarak daha iyi. CPU olarak A70 daha güçlü ama GPU olarak aynılar, bu durum oyun performansında iki cihazı eşit yapıyor. Batarya avantajı var A70 modelinin.

2600-2700 TL bandında bir cihaz düşünüyorum. Aklımdaki model Samsung A51'dir. Aşağıda önem verdiğim birkaç önemli detayı yazdım. Bu çerçevede önerilerinizi bekliyorum. Cihazı fiba banka kredisi almak istiyorum, önerilerinizi Vatan Bilgisayar üzerinden verirseniz benim için çok daha iyi olur. Ayrıca fiba banka kredisi ile ilgili bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. Şimdiden herkese teşekkür ederim.
1- Kamera bakımından iyi işler çıkaran,
2- Sosyal medya ve mail işlerini yaparken sorun çekmeyeceğim,
3- Zaman zaman vakit geçirmek için oyun oynayabileceğim,
4- Ekran kasa oranı yüksek,
5- Ve hepsinden öte bunları yaparken günde sadece 1 kere sarj etmek istiyorum.

5. maddede de yazdığı gibi günde sadece 1 kere şarj etmek konusundan dolayı A70'i tavsiye ettim. A51 ile A70 arasında öyle büyük bir fark yok. Batarya konusunda A70 gerçekten başarılı. Ama evet ekran ve kamera olarak A51 bir adim daha önde. Aslında ikisi de benzer cihazlar aralarinda büyük bir fark yok. Benim kendi görüşüm bu şekilde...

Şu an için ideal, Xiaomi Mi 9T mükemmel olur. Ancak son açıklanan bilgilere göre, virüs nedeni ile, amiral gemisi telefonlar (4, 5G) büyük indirim bekleniyor. Ancak senin fiyat bareminde Samsung var.
.

Bence Samsung A51 sosyal olmak için iyi, oyun dışında işini görür. Xiaomi Mi 9T mükemmel olur.
Hocam bende almayı düşünüyorum da, acelem yok, bekliyim mi? Fiyatlar yükselmez değil mi? Virüs'ten dolayı zamlanmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı