Telefon tavsiyesi

İsmailkrkc

Hectopat
Merhaba ortalama 1600-1800 TL civarı bütçem var sıfır telefon almak istiyorum. Ben kendim bu üç markayı buldum.
LG K41s 32 GB.
Meizu M10 32 GB.
Xiaomi Redmi 9A 32 GB.
Sizce hangisi daha iyi hangisini almalıyım? Ya da sizin tavsiye edebileceğiniz bu fiyatlara başka önerebileceğiniz telefon var mı?

Hiçbiri alınmaz, depolamalar çok düşük. Hele Redmi 9A'da üstüne 2 GB RAM mevcut. Redmi 8 alabilirsiniz. Ek olarak A101 İnternet sitesinde satılan Reeder P13 Blue Max 2020'yi de öneririm.

Hiçbiri alınmaz, depolamalar çok düşük. Hele Redmi 9A'da üstüne 2 GB RAM mevcut. Redmi 8 alabilirsiniz. Ek olarak A101 internet sitesinde satılan Reeder P13 Blue Max 2020'yi de öneririm.

Hocam merhaba bahsettiğiniz Redmi 8 telefonlar çok pahalı yenileme olanlar 1700 ama sıfır istiyormuş alacak kişi. 32 GB onun için bayağı iyiymiş zaten şu an 16 kullanıyor. Redmi A9 dediğiniz gibi ekleyelim RAM yüzünden diğer ikisinde hangisini önerirsiniz Reeder P1R Blue 64 GB olan telefon kullanan iki arkadaşım sürekli kapanıyor şikayeti olduğu için vazgeçtik almaktan.

Bilemiyorum hocam bu bütçe ile maalesef eli yüzü düzgün hiçbir şey bulamıyorsunuz. İmkan varsa 2 bin üstüne çıkmaya çalışın, bir şey diyemeyeceğim.

Merhaba ortalama 1600-1800 TL civarı bütçem var sıfır telefon almak istiyorum. Ben kendim bu üç markayı buldum.
LG K41s 32 GB.
Meizu M10 32 GB.
Xiaomi Redmi 9A 32 GB.
Sizce hangisi daha iyi hangisini almalıyım? Ya da sizin tavsiye edebileceğiniz bu fiyatlara başka önerebileceğiniz telefon var mı?
Güzel bir Xiaomi al. LG alma sakın adamlar zaten telefon üretmeyi kesti yapamıyorlar.

Teşekkür ederim hocam iyi akşamlar.

Hocam ikinci el de düşünebilirsiniz.

Ancak 100TL arttırabilirseniz şu modeller gayet iş görücektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı