Telefon vergi indirimi onaylanan başvurular başa döndü

mertcancakici8

Femtopat
Daha fazla  
Telefon için vergi iade başvurusu yapmıştım, dün de fatura bilgilerim onaylanmıştı ancak şu an süreç tekrar diğer başvuru şartları kontrol ediliyor kısmına geri atılmış. Onay veya ret alan arkadaşlar tekrar baksınlar.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-12-13 194726.png
    Ekran görüntüsü 2023-12-13 194726.png
    59,3 KB · Görüntüleme: 1.244
Aynı şey bende de var hocam. İşin garibi benim faturamda TC kimlik numaram yazmamasına rağmen fatura bilgilerim onaylandı. Şaşırtıcı gerçekten.

Hocam ben e-Devlet genelini bilmiyordum ama GSBBiz uygulamasına e-Devlet girişi yapılmıyordu ilk aklıma gelen de bir sistemsel düzenleme olacağı yönündeydi ki şaşırtmadı beni. Umarım dediğiniz gibi sistemseldir yoksa tekrar tararlarsa sıkıntı çünkü onaylandı diye telefonu kullanmaya başlamıştım sıkıntı yaşarım bu durumdan ötürü.

Herhangi bir geri dönüş alan oldu mu arkadaşlar? Başvurular ne durumda?

Aynı tarihlerde ve bu ayın 13'ünde öğrencilik şartı onaylanmıştır diğer şartlar kontrol ediliyor yazıyor bende de. Yanlış hatırlamıyorsam internet desteği ayın(hangi ay ise zaten süreliydi İnternet desteği başvurusu) 20'sinden sonra onaylanır yazıyordu telefonlarda da 20'sinden sonra ise vergi iadesinin yakın olabileceğini tahmin ediyorum. Geçen ayın 13'ünde aldım telefonu hâlâ beklemedeyiz hayırlısı.

Aynı tarihlerde ve bu ayın 13'ünde öğrencilik şartı onaylanmıştır diğer şartlar kontrol ediliyor yazıyor bende de. Yanlış hatırlamıyorsam internet desteği ayın(hangi ay ise zaten süreliydi İnternet desteği başvurusu) 20'sinden sonra onaylanır yazıyordu telefonlarda da 20'sinden sonra ise vergi iadesinin yakın olabileceğini tahmin ediyorum. Geçen ayın 13'ünde aldım telefonu hâlâ beklemedeyiz hayırlısı.
Bende 7'sinde yaptım başvuruyu TC kimlik yazmamasına rağmen faturam onaylandı şimdi diğer şartlar kontrol ediliyor yazıyor. İnternet başvurumda da operatör sorgusu devam ediyor yazıyor ona başvuralı neredeyse 1 ay olacak.

Durum aynı bende de o şekil devam ediyor. 12 Kasım'da vergisiz telefonumu aldım ve sonraki ayın 20'sinden sonra ödeme yapılacak yazıyor ama tık yok. Verecekleri sadece birazcık vergi iadesi bunu bile yapamıyorlar ne kadar kötü bir olay ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı