Telefon vergi indirimi onaylanan başvurular başa döndü

Durum aynı bende de o şekil devam ediyor. 12 Kasım'da vergisiz telefonumu aldım ve sonraki ayın 20'sinden sonra ödeme yapılacak yazıyor ama tık yok. Verecekleri sadece birazcık vergi iadesi bunu bile yapamıyorlar ne kadar kötü bir olay ya.

Doların bir daha artmasını mı bekliyorlar bilerek mi yapıyorlar bilmiyorum ama bilmiyorum ama illa kurumu arayıp darlamak mı gerekiyor insanı çileden çıkartıyorlar. 50 gün geçmiş 50 az buz bir şey değil piyasada her şey zamlanıyor her 2 3 ayda bir zaten

Inanın işin siyasi boyutuna girmek bile istemiyorum sanki vergi daireleri ilk defa vergi iade ediyormuş gibi işi ağırdan alıyor ayrıca onaylanan süreçler başa sarıyor hani diyelim ki reddedildi, illaki vergi indirimli tekrar alayım derseniz zamlı alıyorsunuz. Zor olmamalı bu kadar bu iş...

Arkadaşlar durumu güncellenen var mı?
Bu ayında 20 sini bekleyecek miyiz Allah bilir ama hâlâ bie güncelleme yok en 26 sı işte hep aynı cümleler zaten o onaylandı bu bakılıyor bu onayladı şu bakılıyor ibanı kontrol ediyorlar şimdi

Son düzenleme:
Doların bir daha artmasını mı bekliyorlar bilerek mi yapıyorlar bilmiyorum ama bilmiyorum ama illa kurumu arayıp darlamak mı gerekiyor insanı çileden çıkartıyorlar. 50 gün geçmiş 50 az buz bir şey değil piyasada her şey zamlanıyor her 2 3 ayda bir zaten

Bu ayında 20 sini bekleyecek miyiz Allah bilir ama hâlâ bie güncelleme yok en 26 sı işte hep aynı cümleler zaten o onaylandı bu bakılıyor bu onayladı şu bakılıyor ibanı kontrol ediyorlar şimdi
bende de durum iban kontrolü halinde. 10 gün oldu ama çıt yok. Bir ihtimal bu ayın 20'sinde ödeme yapacaklar 😆😆😆

Benimkisi düne kadar IBAN bölümündeydi bugün açıklamalar gitmiş herhalde bu ayın 20'sinden sonra yatacak ya da yine bir sıkıntı var.

Siteden bakınca da tarihçe kaybolmuş yeni başvuru diye gözüküyor inşallah başa dönmez.

Dosya Ekleri

• IMG_0051.jpeg
    IMG_0051.jpeg
    86,6 KB · Görüntüleme: 270
  • IMG_0052.jpeg
    IMG_0052.jpeg
    73 KB · Görüntüleme: 268
Son düzenleme:
Bende de başa dönmüş. Bence süreci uzatabildikleri kadar uzatacaklar. Uzun vadede zaten devlet bundan kâr elde edecek TL erimeye devam ediyor.

Arkadaşlar bende durum kısmında yeni başvuru yazıyor. Bu reddedildiği anlamına mı geliyor? Sizde durumlar nedir?

Arkadaşlar bende durum kısmında yeni başvuru yazıyor. Bu reddedildiği anlamına mı geliyor? Sizde durumlar nedir?

Hocam herkeste aynı galiba başa sarmış benim iki defa onaylandı IBAN kısmından başa attı arkadaşın dediği gibi süreç uzatmaya oynuyorlar ama alacakları vergi olduğu zaman gece 12'den sonra kesip yolluyolar size borç diye…

Yeniden sil baştan başa dönmüşüz sanırım arkadaşlar. Hepimize hayırlı olsun :)
Bende de aynı şekilde dün ve bu gün olarak "diğer başvuru şartları kontrol ediliyor" ve öğrencilik durumunuz onaylanmıştır olan geliyor. Ya süreci uzatıyorlar ya da her ay biraz yapıp diğer aya atıyorlar. Bu ayda olmazsa direkt binasına gidip soracağım

Yeni konular

Geri
Yukarı