Telefon vergi indirimi onaylanan başvurular başa döndü

Durum aynı bende de o şekil devam ediyor. 12 Kasım'da vergisiz telefonumu aldım ve sonraki ayın 20'sinden sonra ödeme yapılacak yazıyor ama tık yok. Verecekleri sadece birazcık vergi iadesi bunu bile yapamıyorlar ne kadar kötü bir olay ya.

Inanın işin siyasi boyutuna girmek bile istemiyorum sanki vergi daireleri ilk defa vergi iade ediyormuş gibi işi ağırdan alıyor ayrıca onaylanan süreçler başa sarıyor hani diyelim ki reddedildi, illaki vergi indirimli tekrar alayım derseniz zamlı alıyorsunuz. Zor olmamalı bu kadar bu iş...

Arkadaşlar durumu güncellenen var mı?

Son düzenleme:
Inanın işin siyasi boyutuna girmek bile istemiyorum sanki vergi daireleri ilk defa vergi iade ediyormuş gibi işi ağırdan alıyor ayrıca onaylanan süreçler başa sarıyor hani diyelim ki reddedildi, illaki vergi indirimli tekrar alayım derseniz zamlı alıyorsunuz. Zor olmamalı bu kadar bu iş...

Arkadaşlar durumu güncellenen var mı?
Yok kanka hala aynı. Anlayamadım gitti hadi ben 7 aralıkta başvurdum da arkadaşım 21 kasımda başvurmuş onunki de hala onaylanmadı. İlginç cidden alt tarafı bir fatura inceleyecekler çok mu zor anlamadım.

Yok kanka hala aynı. Anlayamadım gitti hadi ben 7 Aralıkta başvurdum da arkadaşım 21 Kasım'da başvurmuş onunki de hala onaylanmadı. İlginç cidden alt tarafı bir fatura inceleyecekler çok mu zor anlamadım.

Şimdi ben kontrol ettim fatura bilgilerim onaylandı ve IBAN bilgileri kontrol ediliyor yazıyor galiba benim işlem tamamlanıyor sizin güncel nedir durum?

Merhaba bende telefon aldım şuan başvuru yapıyorum fakat takıldım. Firma VKN / TCKN kısmına ne yazacağız, yanlış bir şey yazmak istemiyorum yardımcı olabilir misiniz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı