Telefon vergi indirimi onaylanan başvurular başa döndü

Faturada telefon numarası zorunluluğu yok diye biliyorum. Diğer sorunuza gelince bence şu anda 2. IMEI yazan bir yer yok. Samsung, Hepsiburada satıcılı ürünler, vatan hiçbiri yazmıyor, tek IMEI oluyor.

Şu an aşırı üzgün ve sinirliyim. Aylardır beklediğim başvurum reddedilmiş " Faturada başka ürün olduğu için reddedildi " yazıyor halbuki 7800 değerindeki telefonumu alırken Turkcell pasaj hediye olarak yanında antivirüs kodu verdi yani hediye olarak değeri zaten 0 TL etkisi dahi yok. Bunun reddedilmesi aşırı öfkelendirdi beni. Yarın her yeri arayacağım bu saçmalık.

Benim de Samsung shoptan aldığım ürünün yanındaki hediye sigorta yüzünden başvurum reddedildi beklentimi yükseltmemiştim zaten…

Bu resmen saçmalık değil mi? Görüyorlar bunlar fiziksel olmayan ürün ve sadece bir kod reddetmek için sadece bahane arıyorlar. Hakkımızı aramak lazım. Liyakatsız yöneticiler ya

Telefonu alırken illa kendi kartımla mı almak zorundayım yoksa aileden birinin kartıyla alıp faturayı kendi adıma düzelttirsem oluyor mu? Bilen var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı