Telefonlardaki Spor Uygulamaları İşe Yarar mı?

İnfluence

Hectopat
Merhaba bugün 30 günde karın kası diye bir antreman uygulamasına başladım. Faydasını görürmüyüm benden önce kullanan varsa bir de belim ağrıyor normal midir l?

Son düzenleyen: Moderatör:
Etkisini görürsün ama karın kası çıkar mı bilmem.
Ben 2 hafta felan yapmıştım. Ben zaten her gün yatmadan şınav mekik barfiks çekiyorum ancak o program size hiç spor yapmıyorsanız ilk bir kaç gün tamamlaysmayabilirsiniz. Ağrı da yapar. Ama geçer.

Faydasını görürsün gayet.
Spor salonu şart felan değil.
Ben 1 sene önce şey cidden güzel vücut yapmıştım. Hiç bir ağırlık kullanmadan.
Her gün egzersizimi arttırdım. Yaz gelince her gün 3~4 saat yüzdüm, günde 1~1.5 saat yürüdüm. Son olarak 2 hafta 3 günde bir 2~3 saat kürek çektim.
1 senede felan güzel vücudum olmuştu.
Ayrıca yazın dediklerimi yaparken çok kötü beslendim. Zaten bakkala yürüyorduk :)
Yazın başında ayrıca dediğin programı 2 hafta uyguladım. Sadece karın bölgesi hareketleri var.

Yaptığın her şeyin faydasını görürsün ama bence antrenman bilimini çözüp kendine bir program oluşturman ( Kendi vücuduna ve amacına göre. ) çok daha doğru. Ve evet, salon şart değil özellikle lk 4 ay:)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı