Telefonum çalındı

İşsizEnes

Decapat
Daha fazla  
Maalesef dün akşam(saat 22.00 civarı)telefonum çalındı uyurken. Yanı başımdaydı. Uyku sorunlarım olduğu için uyku ilacı alıp yatmıştım. Birkaç saat sonra kapı kapanma sesi ile uyandım. Telefonumu bulamadım ne yapmalıyım?
Hırsız sadece benim telefonumu almıştı. Evdeki A10 ve çakma bir telefonu almamıştı bile. Hepsi gözünün önündeydi. Yeni telefon alabilirim ama içindekileri geri getiremem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çalınan telefon neydi? Bilgileri getirmek kolay olabilir, Polis'e gidip şikayet etmekte fayda var.

A21s idi 5046 fotoğrafım vardı içinde. Suç duyurusunda bulundum fakat sonuç çıkacağını düşünmüyorum. Telefonu şebeke dışı bırakmış sanırım. En son görülen yer yan komşum maalesef ondan da şüpheleniyorum.

Evinize hırsız o kadar basit şekilde nasıl girebiliyor ayrıca hırsız girdiğinde kimse mı sesten vs uyanmadı ilginç.

Maalesef hepimiz uyuyorduk. Kapı açık kalıyor bazen. Bundan faydalanmış olabilirler.

Evinize hırsız o kadar basit şekilde nasıl girebiliyor ayrıca hırsız girdiğinde kimse mı sesten vs uyanmadı ilginç.

Maalesef hepimiz uyuyorduk. Kapı açık kalıyor bazen. Bundan faydalanmış olabilirler.

İçinde hat var ise polise gidin büyük ihtimalle hattı söktü ama yine de suç duyurusunda bulunun.

Hem sökmüş hem de uçak moduna almış sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı