Telefonumu başka bir model telefon gibi gösterme

Öncelikle hepinizin yanıldığını söylemek istiyorum. Mobil oyunlarda optimizasyon ve ısınma sorunlarınının önüne geçmek için üst fps limiti konur.
Telefonunuz düşük ayarda 60 fps verebilecekken oyun 30fps in üstüne çıkmanıza izin vermez, arkadaşın bahsettiği tool bu sınırı aşmaya yarıyor.

O tooldan Başka seçenek yok malesef kardeşim. Diğerleri o kadar sağlıklı çalışmıyor.
Ben neden yanıldım anlamadım FPS limitleyicisi Bilgisayarlarda da oluyor ayarlardan değiştirebiliyorsa veya o tür bir araç biliyorsa kullanabilir.

Öncelikle hepinizin yanıldığını söylemek istiyorum. Mobil oyunlarda optimizasyon ve ısınma sorunlarınının önüne geçmek için üst FPS limiti konur.
Telefonunuz düşük ayarda 60 FPS verebilecekken oyun 30FPS'in üstüne çıkmanıza izin vermez, arkadaşın bahsettiği tool bu sınırı aşmaya yarıyor.

O tooldan başka seçenek yok maalesef kardeşim. Diğerleri o kadar sağlıklı çalışmıyor.

Allah razı olsun kanka sen beni anladın cidden sağ ol desene gene ona kaldık.

Arkadaş 7 yaşında veya troll.

Kimden bahsettiniz.

Arkadaşlar, birkaç oyunda cihazım Redmi Note 8 olsa da ben Redmi Note 10 gibi gösterip FPS arttırmak istiyorum. gltool harici böyle bir uygulama var mı?
Arkadaşı buldum.

Dosya Ekleri

• images (8).jpeg
    images (8).jpeg
    14 KB · Görüntüleme: 58

Dosya Ekleri

• IMG_20220829_230551.jpg
    IMG_20220829_230551.jpg
    67,5 KB · Görüntüleme: 61

Dosya Ekleri

• IMG_20220829_230551.jpg
    IMG_20220829_230551.jpg