Telefonun IMEI numarası silindi

Aytunç.

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar telefonumun IMEI numarası silindi önce konuyu anlatayım telefona ROM yani sistem yüklemek için root attım Root'u attıktan birkaç saat sonra telefonun şebekesi gitti ınternet'te bu konu hakkında çok fazla araştırdım çoğu kişi telefonun IMEI numarası silinmiş olabilir dedi ayarlarda IMEI numarası bilinmiyor yazıyordu bunu nasıl düzeltebilirim?

Telefona Recovery yüklemeye çalıştım ama telefon Recovery mode girmiyor.
Recovery hariç başka bir çözüm yok mu?
Telefon: HTC desire 816G.

Evet bilgisayar var ama modem dosyasını telefon kapalıyken mi flashayacağım telefona Recovery mode yüklemeyi çok denedim telefon kurtarma menüsüne bile girmiyor.
Telefon Wi-Fi'ye bağlanıyor sadece şebeke yok.

Son düzenleme:
Merhabalar konuyu şöyle özetliyeyim telefona root attım attıktan 5 dakika sonra şebeke gitti ayarlara falan girdim IMEI numarası bilinmiyor yazıyordu belki çözülür diye telefona TWRP'den ROM yükledim hala IMEI numarası bilinmiyor yazıyor bundan önce bir konu daha açmıştım modem dosyası indirin ve TWRP'den flashlayın dediler internetten araştırdım ama telefona dair modem dosyası bulamadım başka bir çözüm var mı?

Bir de telefona ROM yükledikten sonra Google play servisleri durdu hatası veriyor.

Telefonun modeli: HTC desire 816G Dual sim.

Son düzenleme:
Aynı sorun Samsung S3 Neo telefonuma rom attığımda başıma gelmişti. Stock rom atarak sorunu çözmüştüm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı