Telefonunun Şarjı Aşırı Çabuk Bitiyor

Xamazunga

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Adana, Turkey
Arkadaşlar babam kendi telefonu bozulduğu için benimkini almıştı. 1 ay önce de bana verdiği 900 TL limitleri gittim Casper VIA V5 aldım. Casper markasının ne kadar başarısız olduğunu biliyordum. Ama Turkcell'de çalışanlar çok övdü. Bende aldım.

Hep telefonu %100 şarj ediyorum. 30 dakika forumda geziyorum bakıyorum %40 şarjı kalmış. Abartmıyorum gerçekten böyle. Günün ortasında dolmuşta müzik dinliyorum. İnmeden telefon kapanıyor. Ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
Parlaklığı kıs. Gerekmedikçe wifi'yi açma. 3G Gerekmedikçe açık kalmasın. Titreşimi kapat. Batery doctor gibi uygulamalar kullan gerçeken işe yarıyor. Arka planda açık uygulama bırakmayın. Bunlardan başka yapacak fazla bir şey yok diye tahmin ediyorum.

Battery doctor gibi telefonu yorar ve arka planda sürekli çalışan virüs programlarını kesinlikle telefona yüklemeyin. Telefon pili 2000 mah fazla bişey beklemek lazım. Siz telefonla uğraşmadığınızda şarj kendi kendine gidiyor mu peki?

Telefondan fazla bir şey beklemiyorum zaten. Ama Allahı var, aldığımdan beri pek kasma yok.

Telefona format atabilirim. Bataryanın bozulduğunu sanmıyorum çünkü alalı çok az oldu.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı