"Temel seviye C#" ne demek?

Bu kişisel olarak değişebilir, İngilizce, Algoritma, Clean code, C# ve OOP beraber. Bana göre sıralama böyle olmalı. Ayrıca ilk İngilizce öğrenmeniz diğer şeyleri öğrenirken size müthiş kaynaklar açacaktır.

Bu kişisel olarak değişebilir, İngilizce, Algoritma, Clean code, C# ve OOP beraber. Bana göre sıralama böyle olmalı.
peki bu eğitimlerin hepsini alırsak olay karışır mı , yani bunu bi rutine , bi plana dökersek. Mesela gün içinde 2 saat ingilizce - 2 saat algorimta - 3 saat Clean Code ve C# - 1 saat OOP (tamamen salladım saatleri , kısaca ben bunların hepsini aynı anda öğrenebilir miyim?

Bu kadar fazla şeyi aynı anda öğrenmeye çalışmak sizi sıkıntıya sokabilir. Mesela İngilizce'de B2 oldunuz ondan sonra diğer kursa geçebilirsiniz, ama hepsi aynı anda oladabilir, biraz size bağlı deneme yanılma yöntemi ile anlayabilirsiniz.

Bu kadar fazla şeyi aynı anda öğrenmeye çalışmak sizi sıkıntıya sokabilir. Mesela İngilizce'de B2 oldunuz ondan sonra diğer kursa geçebilirsiniz, ama hepsi aynı anda oladabilir, biraz size bağlı deneme yanılma yöntemi ile anlayabilirsiniz.
hepsini değil , bir kaçını . Mesela ingilizce - algoritma ve C# , bunları kavrayınca OOP ve Clean Code öğrenirim diye düşünüyorum sizce mümkün mü?

Clean Code'u C#'tan önce öğrenmelisiniz, bir yazılım dilini nasıl öğrenirseniz o stille gidiyor çünkü, ileride de değiştirmek zor olabiliyor. Ama mümkün, fakat gününün 3/1'ini yiyecektir en az.

Clean Code'u C#'tan önce öğrenmelisiniz, bir yazılım dilini nasıl öğrenirseniz o stille gidiyor çünkü, ileride de değiştirmek zor olabiliyor. Ama mümkün, fakat gününün 3/1'ini yiyecektir en az.
anladım hocam teşekkürler öyle yapacağım

Geri
Yukarı