Temiz kurulum ile KMSpico anakart dahil her yerden silinir mi?

Berk_7

Decapat
Makaleler
1
Bilgisayarımı geçen sene internet Kafe'de format attırdım, KMS pico ile Windows etkinleştirilmiş. Yaptığım Defender taramasında KMSpico'yu buldu ve sildi bir süre sonra KMSpico programının etkinleştirdiği Lisans'da bitti ve yenilenmedi. Slmgr /xpr komudunu kullandığımda "Windows bildirim modunda" bildirisini de alıyorum fakat, pek emin olamadım. USB ile kurulum yaparsam KMSpico %100 ihtimalle anakarta gömülmüş olsa bile temizlenir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS reset? Açıkçası BIOS'a kaç defa ayar çektiğimde sıfırlamak durumunda kalıyorum etki etmiyor. Ama çok da takmıyorum açıkçası.
Bir konuda böyle bir bilgi gördüm. Ne kadar doğru? Benimki VOLUME_KMSCLIENT channel

Dosya Ekleri

• Screenshot_19.png
    Screenshot_19.png
    12,4 KB · Görüntüleme: 57
Seni anliyorum, aylarca cok insanla ugrastim virus korkulari konusunda. Linux kur, alternatifsiz programda imdadina yetisecek seyler sosyal ve winehq :)
Linux kurduğumda direk tamamen KMS Pico'da silinmiş olur her halde? Kalsa bile bir şey yapabilir mi?
4 5 seneyi aşkındır kullanıyorum ister uygulama üzerinden ister CMD üzerinden bir sorun ile karşılaşmadım.
Anladım, fakat yinede biraz ürperiyorum. Az önce bir görsel ile yanıt attım bakabilir misin anlıyorsanız?

Yeni konular

Geri
Yukarı