Temizlik sonrası SSD performans düşüşü

Şu değişik uygulamayı kullanmayı bırakıp belki sürücüleri elle kurmaya üşenmezseniz düzelebilir probleminiz.

Dostum hala dediğini diyorsun ben bu uygulamayı kullanmadım zaten bilgasayar sorunsuzken driverlarda mı bir sorun oluştu diye kontrol ettim ve zaten 2. kez diyorum sorun temizlikten sonra oldu.

Driver boosterde yüklediğim ekran kartı sürücüsüle AMD'nin şu an sitesinde ki ekran kartının son sürüm sürücüsü aynı. Ne tür eskilerden bahsediyorsun? Ve driveri yükledikten sonra sitelerinden bakıyorum eski mi yeni mi sürüm diye. Yani ne formata ne de farklı bir şeye ihtiyaç var.

Madem kendiniz karar vereceksiniz, konu açıp milletin önerisini almayın lütfen.

Evet sen her mesaja gülen surat atan arkadaş, bunu biliyorum ancak Driver Booster'e ufak bir şans versek olmaz mı? Örneğin öyle eski parçalar var ki NVIDIA, AMD gibi sitelerde driverini bulamıyorsun ancak Driver Booster sayesinde bulabiliyorsun.

Şans verileceği kadar verildi zaten çok karşılaştırmalar yaptım sistem performansını, kararlılığını düşürüyor. Driver Booster kurulu sistemlerde mavi ekran sorunları da daha çok oluyor.
Eski parçalar konusunda evet olabilir ama yeni sisteme kurmanın ne anlamı var?
Dostum hala dediğini diyorsun ben bu uygulamayı kullanmadım zaten bilgasayar sorunsuzken driverlarda mı bir sorun oluştu diye kontrol ettim ve zaten 2. kez diyorum sorun temizlikten sonra oldu.

Dediğimizi yapsanız sorununuz çözülecek ama hem konu açıp hem de insanların tavsiyesini almıyorsunuz o zaman neden konu açıyorsunuz ki? Son kez söylüyorum mecbur temiz format atıp sürücüleri markaların sitesinden yükleyin sorun %99 çözülecek.
Şu değişik uygulamayı kullanmayı bırakıp belki sürücüleri elle kurmaya üşenmezseniz düzelebilir probleminiz.

Aynen öyle ama gel de anlat işte.

Şans verileceği kadar verildi zaten çok karşılaştırmalar yaptım sistem performansını, kararlılığını düşürüyor. Driver Booster kurulu sistemlerde mavi ekran sorunları da daha çok oluyor.
Yeni sisteme kim kur dedi ki?

Dediğimizi yapsanız sorununuz çözülecek ama hem konu açıp hem de insanların tavsiyesini almıyorsunuz o zaman neden konu açıyorsunuz ki? Son kez söylüyorum mecbur temiz format atıp sürücüleri markaların sitesinden yükleyin sorun %99 çözülecek.

Aynen öyle ama gel de anlat işte.

Dostum tavsiyeleri dinliyorum ama temizlikten sonra başıma böyle bir şey geldi. Driver Booster'e bağlamanın mantığını anlayamadım. Düzelmezse zaten mecbur öyle yapacağım direk kurtarma menüsünden fabrika ayarlarına döndürsem olur mu peki? Elimde şu an flash disk yok çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı