TEOG'dan 18 Yanlış Yaptım Nasıl Düzelir ?

Hello

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bu kadar yanlış beklemiyordum. Türkçeden 3 , Matematik 8 , Fen 5 , İnklap Tarihi 2 , Din ve İngilizce ful. Çogu soru heyecandan gitti. Ben ve arkadaşımın yanlışları 15-18 arasında. Bu kadar yanlışla diğerinden ful yapsamda 448 puan alabiliyorum. Normalde 98 den aşağı ders noyum yok , ancak heyecan bitirdi beni. Bu kadar yanlışı nasıl düzelticem. Arkadaşlarım ilk sınavın %40 alınıyor diyor 2.'nin ise %60 . O kadar çalışma boşuna gidecek düzeltme şansım varmı puanımı en azından 455-460 olarak ? .

Öncelikle geçmiş olsun. Artık olan olmuş, ama umudunu ve çalışma direncini kaybetme. Bir daha ki sınava heyecan yapmazsın ve başarılı olursun diye umuyorum. Başarılar.

Bu yanlışları nasıl telafi edicem ? %40 ile %60 olayı var olan bir şeymi ? Moralim çok bozuk nasıl 450 den fazla puan alıcam full yapsam bile alamıyorum .

Öncelikle 2013 SBS'sine giren biri olarak Teog bana çok kolay geliyor.Matematik yanlışları seni bitirmiş. Çalışma hırsını kaybetme yüzdelikler ilk başta önemsiz sen kendine bak .Ben sınavdan çıktığımda ağlamıştım sonra bir baktım Avcılar'ın en iyi okullundayım. Sınav kolaysa herkese kolay zorsa herkese zor prensibim buydu kendimi motive ediyordum.İkinci dönem konuları daha kolay emin ol bana 10. sınıf öğrencisi olarak değilde senin bakış açından bakıyorum.Şu an sorulara baktımda,matematikten full çekilebilecek sorularmış emin ol.Bizde çıkan soruları bunlardı ve türkçe soruları ölümcül uzundu.Hiç canını sıkma yaparsın.
2013 2.png
2013 3.png
2013.png
2013 1.png

O kadar dert etme.Benimde aynı olay başıma geldi.Bizim okulda bir kız vardı ilk sınavdan 20 yanlışı vardı. İkinci sınavda 6 yanlış yaptı.Merzifon Fen Lisesine gidiyor. Ve o İnternet'teki puanlar yanlış hesaplıyormuş. Oradan hesaplayıp canını sıkma. Benimde moralim bu aralar kötü bu kadar yanlış yapınca insan kötü oluyor.

Son düzenleme:
@Batuhan05 Normal kendim hesaplayıncada aynı çıkıyor. Zaten 6 ve 7 nin yıl sonu ortalamaları düşük. Üstine 18 yanlış eklenince fen lisesi hayal oluyor.

Geri
Yukarı