TEOG'dan korkuyorum

Ya alıyorum da 85 üstü çoğu konuda eksiğim var. Hala özdeşlikleri ve Ayetel Kürsi'yi anlayamadım. Sence Ayetel Kürsi'nin yazılışı çıkar mı? Anlamı çıkar da.

Bir de cümlenin ögeleri ( yer tamlayıcısı , zarf tümleci , özne , yüklem vb. ) çıkacak mı?

@1Game1Gamer
Türkçe'de Cümlenin Ögeleri'nden sadece Özne ve Yüklem çıkacak.
Din'de Ayetel Kürsi'nin Arapçası değil, Türkçe meali çıkacak. (Ne bahsediyor falan diye soracak. Allah'ın sıfatlarından bahsediyor.)

Anlamadığın konular varsa Tonguç Akademi'den videolarını izlemeni kesinlikle tavsiye ederim! Dersleri çok güzel anlatıyorlar.

Tonguc Akademi
Tonguc Akademi TEOG

Geçen sene çıkmış sorularda Din ve İnkılap'ı çözmedim diğerlerinde sadece Fen 1 yanlış. Ama o sorular çok basitmiş.
@Windst Bugün baktım Tonguç Akademi'ye. Tamam ya Ayetel Kürsi'nin işi çok az kaldı hallettik onu. Sağol kardeş :)

Bende yarın sınava gireceğim . Sınavdan çıkınca nasıl geçtiğini yaz :). Benim yarınki 3 ders için çalışma bitti. Matematiği anlamıyordum soruya boş boş bakıyordum şimdi çözdüm herşeyi. Diğerleri (Fen iyide , sos ve ing) daha biraz eksik var. Onlarıda sınavdan sonra tamamlayacağım 2 gün üst üste yapmaları çok iyi. Bide 40 dk rahat 3 tur atarız ;)

Bende yarın sınava gireceğim . Sınavdan çıkınca nasıl geçtiğini yaz :). Benim yarınki 3 ders için çalışma bitti. Matematiği anlamıyordum soruya boş boş bakıyordum şimdi çözdüm herşeyi. Diğerleri (Fen iyide , sos ve ing) daha biraz eksik var. Onlarıda sınavdan sonra tamamlayacağım 2 gün üst üste yapmaları çok iyi. Bide 40 dk rahat 3 tur atarız ;)
Hem Çarşamba günki TEOG hem de Perşembe günki TEOG bitince bi' konu açarız orada yazarız nasıl geçtiğini falan. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı