Termal macun değişim fiyatı ne kadardır?

Cenker1

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarım aşarı saçma derecede ısınmaya başladı. Termal macun değiştirmeyi düşünüyorum. Uzun süredir değiştirmemiştim. Bilgisayarı da temizlediğimden ısınma sebebinin termal macundan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Termal macun değiştirme fiyatı ortalama ne kadardır?

Son düzenleyen: Moderatör:
termal macunun kalitesine bağlı fiyatlar değişir

Bilgisayar masaüstü mü laptop mu? Masaüstü ise sadece işlemci termal macun değişimi mi olacak?
Hocam bir tık geç cevap oluyor ama laptop ve hangisinin değişeceğini bilmiyorum birinde ısınma sorunu var termal macun değişmeden önce sabit 60 fps aldığım oyunda fps drop oluyor o yüzden internette arattığımda termal macunu bol sıkmış olabilir yazan birini görmüştüm bir forumda.

Konudan bağımsız senin kendin evde yapabileceğin bir şey dışarıda mahalle bilgisayarcısına yüksek meblağlar bayılacağına kendin 15 dk lik bir YouTube videosu ile öğrenebilirsin aklında bulunsun 🙂

Bilgisayarım aşarı saçma derecede ısınmaya başladı. Termal macun değiştirmeyi düşünüyorum. Uzun süredir değiştirmemiştim. Bilgisayarı da temizlediğimden ısınma sebebinin termal macundan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Termal macun değiştirme fiyatı ortalama ne kadardır?
İçini de temizledim ekstradan vesaire ayağına bir de İstanbul gibi bir şehirdeyseniz 1k civarı bile isteyebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı