Termal macun kalitesi fark eder mi?

Merhabalar. Şimdilik yeterli bir sistem topladım. Kısa süre sonra bilgisayarcıya gidip kasaya montaj ettireceğim fakat termal macun sürmek şimdi aklıma geldi. Bilgisayarcıya söylesem sürer fakat güvenmeli miyim? Kötü bir macun sürerse performansta düşüklük yaşatır mı? Kasaya montaj yapmayı bilmiyorum hazır montaj olurken macun isi de hâllolsun diye düşündüm. Ne düşünürsünüz?

Hocam vallahi kendiniz toplayın bence bir ton toplama videosu var. Bir de ona para vermeyin derim.

103 TL'ye yukarıdaki soğutucuyu alırsanız yanında Dark'ın termal macunu hediye geliyor. Buna bir bakın bence. 44 TL verip macun alana kadar 103 TL'ye hem macun hem ekstra soğutucu.

103 TL'ye yukarıdaki soğutucuyu alırsanız yanında Dark'ın termal macunu hediye geliyor. Buna bir bakın bence. 44 TL verip macun alana kadar 103 TL'ye hem macun hem ekstra soğutucu.
Hocam stok sogutucum mevcut. Arctic mx-4 güzel görünüyor. Gerek yorum gerek görünüşü açısından. @osmanuzn16 40 TL olanla eş deger midir? İkisi arasında hangisini önerirsiniz. Butceyi 100 TL yapabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı