Termal macunsuz işlemcide sorun çıkar mı?

Integra

Decapat
Bugün bilgisayarımı iyice havalandırdım, temizledim. Dedim bir de işlemci macununu yenileyeyim. Güzelce eski macunu temizledim, sıkmak için de macunu aldım elime. Bir de ne göreyim macunum kalmamış.

Macunu en erken yarın alabilirim fakat bu akşam da PC üzerinden yapmam gereken bazı işler ve dersler var. Acaba bu akşamlık PC'yi macunsuz açsam sıkıntı çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Soğutucu ile işlemci arasında bir iletken olması gerekiyor ki sıcaklık düzgünce iletilebilsin. Büyük ihtimalle yüksek sıcaklıktan kendini kapatır bilgisayar. Yine de denemeyin.

Bugün bilgisayarımı iyice havalandırdım, temizledim. Dedim bir de işlemci macununu yenileyeyim. Güzelce eski macunu temizledim, sıkmak için de macunu aldım elime. Bir de ne göreyim macunum kalmamış.

Macunu en erken yarın alabilirim fakat bu akşam da PC üzerinden yapmam gereken bazı işler ve dersler var. Acaba bu akşamlık PC'yi macunsuz açsam sıkıntı çıkar mı?
Nasıl bir iş yapacağınızda bağlı sadece MS Word'den dosya açacaksanız belki olabilir ama daha yüksek işlemci gücü isteyen bir işte açmayın ama ben yine de bilgisayarınızı açmanızı tavsiye etmiyorum.

Geri
Yukarı