Teşekkür mü alıyorum?

KS
Pethus

Pethus

Centipat
Katılım
26 Eylül 2020
Mesajlar
1.007
Çözümler
3
Hocaların vereceklerini notları tahmin edip her dersin ayrı ayrı ortalamasını bul. Sonra yapacağın işlem basit. (Ders ortalaması x O dersi haftada aldığın saat) bütün derslerin toplamını alıp haftalık ders saatine bölüyorsun.
Kaç ders olduğunu bilmiyorum 😁
 
KS
Pethus

Pethus

Centipat
Katılım
26 Eylül 2020
Mesajlar
1.007
Çözümler
3
Kendinin bilmediği şeyi bizim bulmamızı mı bekliyorsun? Ders programını açıp saymak çok zor olmasa gerek, ha bunu da yapamıyorsan zaten takdiri hak etmemişsindir.
Öncelikle sakin ol, bir şey mi dedim? Kendimden bulamadığım şeyi sizden de beklemedim. Konuyu okumadan cevap vermissin. Her gün zaten ders programını açıp derslerimi sayıyorum (!)
Screenshot_267.jpg

Screenshot_266.jpg
 

Pilot Bey24

Centipat
Katılım
12 Kasım 2020
Mesajlar
2.224
Makaleler
1
Çözümler
1
Yer
Mars
Hocaların belki az ihtimal notlarını yükseltip takdir almanı sağlayabilir. Ama çok az ihtimal. Yine de bu da çok iyi.
 

orkunyilmaz

Centipat
Katılım
23 Eylül 2020
Mesajlar
1.032
Makaleler
2
Çözümler
10
Yer
hadwiger, YiğitYVZ ve Apaçi Atcı ile batak dönüyor
Eğitim sisteminin geldiği yeri görmek çok üzüyor beni... Sana ne yapacağını söylüyorum gelmiş bana kaç ders olduğunu bilmiyorum diye ukalaca cevap veriyorsun buradaki kimse senin ders saatlerini bilmiyor, bilse de umurunda değil zaten. Madem kendin hesaplayamıyorsun sana verdiğimiz bilgilere dayanarak bize geri dönüşlü bir bilgi sağla da biz hesaplayalım. Onu da yapmıyorsun ne yapmamızı bekliyorsun?
Önceklikle sakin ol, bir şey mi dedim? Kendimden bulamadığım şeyi sizden de beklemedim. Konuyu okumadan cevap vermişsin. Her gün zaten ders programını açıp derslerimi sayıyorum (!).
 
Yukarı