Teşhir ürünü RX 570 sorun çıkartır mı?

Arthur_Callahan

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar konuyla çok alakasız değil de bir şey sormak istiyorum. Dün indirimden RX 570 Nitro + 4 GB aldım 1070 TL'ye. Teşhir ürünüdür falan yazıyordu bir sıkıntısı olur mu? Tam bilmiyorum ben de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar konuyla çok alakasız değil de bir şey sormak istiyorum. Dün indirimden RX 570 Nitro + 4 GB aldım 1070 TL'ye. Teşhir ürünüdür falan yazıyordu bir sıkıntısı olur mu? Tam bilmiyorum ben de.
Media Markt gibi yerlerde masaüstü PCleri gösterim için toplarlar sonra miadı dolunca da teşhir ürünü olarak satarlar. Kesinlikle el değmez hatta genellikle cihazlar çalışmaz bile öyle boşta durur. Eğer daha detaylı yardım istiyorsanız lütfen kendi konunuzu açın.

MediaMarkt gibi yerlerde masaüstü pcleri gösterim iiçin toplarlar sonra miadı dolunca da teşhir ürünü olarak satarlar. Kesinlikle el değmez hatta genellikle cihazlar çalışmaz bile öyle boşta durur.

Yok mediamarktan almadım. n11.comdan aldım. Satıcıdan da herkes memnundu güveneyim dedim de ürün daha gelmedi.

Bende var RX 570 4 GB Pulse Ocak'ta aldım ve satmaya çalışıyorum, bence hiç bulaşma iade edebiliyorsan et ve ekran kartında AMD'den uzak dur.

Neden satmaya çalışıyorsunuz? 2020 güncellemeleriyle AMD sorunlarla uğraşıyor ama çözüceklerdir. Her güncellemede bir Bug'u çözüyorlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı