Testestoron ve boy uzaması ilişkisi var mı?

• Konuyu başlatan Warx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 1B

Warx

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, Benim size şöyle bir sorum var mastürbasyonu belirli gün boyunca yapmamak testestoron seviyesini %147 yapıyormuş. Bende boyumun uzamasını istiyorum(15 yaşındayım 177 boyundayım. Benim de aklımdaki soru şu benim için testestoronun normal seviyesimi önemli yoksa dediğim gibi %147 olan seviyesimi bir sitede şöyle yazıyordu testestornun ne fazla olursa kıkırdaklarda kemikleşmeye de yol açtığını söylüyordu. Boyumun uzaması için hangisi daha makul.

Dostum zaten boyun biraz daha uzar ben 13 yaşındayken boyum 171'di. 15 yaşında yaklaşık senin boylarındaydım. 17 yaşımda 193 boyuna gelmiştim fazla kafaya takma derim.

Merhabalar, Benim size şöyle bir sorum var mastürbasyonu belirli gün boyunca yapmamak testestoron seviyesini %147 yapıyormuş. Bende boyumun uzamasını istiyorum(15 yaşındayım 177 boyundayım. Benim de aklımdaki soru şu benim için testestoronun normal seviyesimi önemli yoksa dediğim gibi %147 olan seviyesimi bir sitede şöyle yazıyordu testestornun ne fazla olursa kıkırdaklarda kemikleşmeye de yol açtığını söylüyordu. Boyumun uzaması için hangisi daha makul.
Testosteron.

Merhabalar, benim size şöyle bir sorum var mastürbasyonu belirli gün boyunca yapmamak testestoron seviyesini %147 yapıyormuş. Bende boyumun uzamasını istiyorum(15 yaşındayım 177 boyundayım. Benim de aklımdaki soru şu benim için testestoronun normal seviyesimi önemli yoksa dediğim gibi %147 olan seviyesimi bir sitede şöyle yazıyordu testestornun ne fazla olursa kıkırdaklarda kemikleşmeye de yol açtığını söylüyordu. Boyumun uzaması için hangisi daha makul.

Gelecekteki boyunu hesaplamak istiyorsan
Anne boyu+ baba boyu+20 /2 bu maksimum boyun
Anne boyu+ baba boyu +13 /2 bu da minimum boyun çıkacak

Ve hormanlar ile boy uzunluğu arasında ilişki var, boyunun uzaması için spor yapmanı tavsiye ederim.

Benim uzamam 14 yaşımda durdu. Sakalların ne alemde? Ayrıca formül sana iki sayı veriyor minimum ve maksimum ayrı ayrı bakmalısın.

Minimum 171 maksimum 179 sakallarım ise sağ yanak ve sol yanakdan aşağıya doğru yol alıyorlar bir de boynumda azar azar çıkmaya başladı.

Geri
Yukarı