İnceleme The Last of Us part 1 PC

Yaz- Sonbahar arası 250-350 arası bir fiyat görür. Sony normalde oyunlarına çok indirim yapmaz. God of War bile çıkalı 1 yılı geçmesine rağmen %40 indirim alıyor fakat bu oyun daha çıkışında bu kadar ağır darbe yediği için bunu hızlı indirime sokarlar.
Sony bir hamle yapmazsa zaten sonraki bilgisayara getireceği PS özel oyunlarına da insanlar ön yargılı yaklaşacak. Bakalım ne hamle yapacaklar.

RSPC3 daha güzel çalıştırıyor :D.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1680200326305.png

Az önce geldi bu güncelleme, deneyen var mı?

Benim anlamadığım zaten var olan bir oyunu nasıl PC ye portlarken içine etmişler anlamadım. Cyberpunk, Hogwarts Legacy, Callisto Protocol fln en azından daha önce çıkıp sonradan PC ye portlanan oyun değildi.

Oyun düzelsin, indirimde alınabilir fiyata düşsün öyle oynarım muhtemelen.

Benim anlamadığım zaten var olan bir oyunu nasıl PC ye portlarken içine etmişler anlamadım. Cyberpunk, Hogwarts Legacy, Callisto Protocol fln en azından daha önce çıkıp sonradan PC ye portlanan oyun değildi.

Oyun düzelsin, indirimde alınabilir fiyata düşsün öyle oynarım muhtemelen.
İndirimle 100 TL falan olur mu acaba ?

Hemen o fiyatlara düşmez ve %80 indirime girse bile 150TL gibi bir fiyat oluyor.
Ben Gamesatış'tan (Oppsgamershop satıcısından) Tlou almayı düşünüyorum. Bendede sıkıntı olacak mı diye test etmek için.
Ps3 te en az 4 kez bitirmiştim. Çok sevdiğim bir oyun. Bir de pc de yüksek grafikle denemek isterdim fakat tam bir fiyasko olmuş anlaşılan.

Geri
Yukarı