The Last of Us Part 1 ses çok az

pekiburak

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Zamanında ön siparişle aldığım oyuna bugün başlamak nasip oldu. Ancak başlar başlamaz giriş sahnesinde senin o kadar ama o kadar az olduğunu fark ettim ki. Hiç duyulmuyor. Sebebi ne olabilir yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• 17111422997391043278340744512087.jpg
    17111422997391043278340744512087.jpg
    172,1 KB · Görüntüleme: 4
Vallahi kusura bakmayın anlayamadım, sesler yerli yerinde. son olarak oyuna girip video çekip atma şansınız var mı? sesin nasıl geldiğine de bir bakalım. belki bilgisayarın kendisinde problem vardır.
Bakın iki oyun arasindaki fark.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vallahi kusura bakmayın anlayamadım, sesler yerli yerinde. son olarak oyuna girip video çekip atma şansınız var mı? sesin nasıl geldiğine de bir bakalım. belki bilgisayarın kendisinde problem vardır.
Fan sesi baya bi rahatsız ediciymis özür diliyorum.

Bakın iki oyun arasindaki fark.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fan sesi baya bi rahatsız ediciymis özür diliyorum.
Yok yok sorun yok fan sesinden rahatsız olmadım. :)

Hocam gerçekten çözemedim şu anda. kusuruma bakmayın. belki bilgili arkadaşlar yazar.

Teşekkür ederim bu arada sizi de uğraştırdım. Umarım çözülebilen bir sorundur.
Estağfurullah ne demek. yardımcı olamadığım için üzüldüm şu anda.

Son olarak gözüme bir şey takıldı, attığınız oyunun ses ayarlarında ''sound bar'' var. orada o kısımda başka ne gibi alternatifler var bakabilir misiniz?

Estağfurullah ne demek. yardımcı olamadığım için üzüldüm şu anda.

Son olarak gözüme bir şey takıldı, attığınız oyunun ses ayarlarında ''sound bar'' var. orada başka ne gibi alternatifler var bakabilir misiniz?
Hepsini denedim ama ses aynı hocam. Ekran hoparlörleri, ev sinema hoparlörleri, stüdyo referans hoparlörleri, sound bar ve kulaklık.

Geri
Yukarı