The Last of Us Part II PC'ye ne zaman çıkar?

Adamların ağızları yandı bayağı iyi optimize yapmadan getirmezler. Ben 2024'ün sonunda geleceğini düşünüyorum fazla da geçiktirmezler.
Last of Us Part 1 satış anlamında çok başarısız oldu hocam. Bu sefer geç getirelim, tam getirelim kafasıyla hareket edebilirler. Mesela PC'ye en iyi optimizasyon ile getirdikleri(Zaten yapımı 2-3 yıl kadar sürmüş bir porttan bahsediyoruz, bir zahmet iyi olsun) God of War mesela hâla daha en çok satan Sony oyunlarından biri PC'de.

İnşallah dediğin gibi olur. Gelsin artık. 1. oyunu bitirdik 2. oyunun var olduğunu bilip oynayamadığımız halde kötü oluyor. 2. oyun daha uzun ve güzel.

Ben 3 kere bitirdim dayanamadım 4. tekrardan oynayasım var. :D Part II gelsin 5 defa onu oynarım. Konsolda en sevdiğim oyunlardan birisiydi. PC'yi de bu yüzden yeniledim. Sony oyunları PC'ye çıkartıyor diye. Yılın başlarında Horizon Forbidden West'i de merakla bekliyorum. Gönül ister ki PC Port'unu Nixxes yapsın.

Last of Us part 1 satış anlamında çok başarısız oldu hocam. Bu sefer geç getirelim, tam getirelim kafasıyla hareket edebilirler. Mesela PC'ye en iyi optimizasyon ile getirdikleri(zaten yapımı 2-3 yıl kadar sürmüş bir porttan bahsediyoruz, bir zahmet iyi olsun) God of War mesela hâla daha en çok satan Sony oyunlarından biri PC'de.

Evet bayağı kötü çıkış yaptı. Son güncellemelerle biraz toplasa da hala güncelleme şart ama sanırım artık güncelleme gelmiyor. Benim RTX 4070'im fazla eskimeden part II gelsin de oynayalım. :D

Ben 3 kere bitirdim dayanamadım 4. tekrardan oynayasım var. :D Part II gelsin 5 defa onu oynarım. Konsolda en sevdiğim oyunlardan birisiydi. PC'yi de bu yüzden yeniledim. Sony oyunları PC'ye çıkartıyor diye. Yılın başlarında Horizon Forbidden West'i de merakla bekliyorum. Gönül ister ki PC Port'unu Nixxes yapsın.

Bende aynı. 1. Oyun ve Uncharted oyunlarını aynı şekilde. Yok abi sıkılmıyor insan.

Türkçe dublaj olmasının bir avantajı da bu herhalde.

Evet bayağı kötü çıkış yaptı. Son güncellemelerle biraz toplasa da hala güncelleme şart ama sanırım artık güncelleme gelmiyor. Benim RTX 4070'im fazla eskimeden part II gelsin de oynayalım. :D

Onda rahat oynarsın hocam zaten. DLSS 3 gelecek oyuna. Sorun olmaz.

Bende aynı. 1. oyun ve Uncharted oyunlarını aynı şekilde. Yok abi sıkılmıyor insan.

1. oyunu ben henüz PC'den oynamadım, almamıştım da. Yerel fiyatlandırmayı ve indirim zamanını bekliyorum ve bende biraz steam takıntısı var başka platformlardan alamıyorum, 60 dolar veremem maalesef.

Bende aynı. 1. oyun ve Uncharted oyunlarını aynı şekilde. Yok abi sıkılmıyor insan.

FG da gelirse tadından gelmez. Part I’e nedense fg getiremediler. Iron Galaxy bayağı zortladı sanırım aslında geçmişi çok da kötü değil bu adamların ama ilginç 🤔

1. oyunu ben henüz PC'den oynamadım, almamıştım da. Yerel fiyatlandırmayı ve indirim zamanını bekliyorum ve bende biraz Steam takıntısı var başka platformlardan alamıyorum, 60 dolar veremem maalesef.
Özel fiyatlandırma beklemeyin. Kendi konsollarında bile yeni çıkacak oyunlara bunu yapmıyorlar+ Arjantin gibi ülkelere de özel fiyatlandırma yapmıyorlar. Eğer 60 dolar veya 1 yıl sonra %50 indirim geldiğinde 30 dolar verecek durumunuz yoksa(Ki 1 yıl sonra dolar 40TL'yi görünce indirimle 30 dolar olması anlamsız olacak) korsan tek şansınız.

FG da gelirse tadından gelmez. Part I’e nedense fg getiremediler. Iron Galaxy bayağı zortladı sanırım aslında geçmişi çok da kötü değil bu adamların ama ilginç 🤔
Geçmişi çokta kötü değil dediğiniz şirket Batman Arkham Knight'ın PC portunu yaptı.

1. oyunu ben henüz PC'den oynamadım, almamıştım da. Yerel fiyatlandırmayı ve indirim zamanını bekliyorum ve bende biraz Steam takıntısı var başka platformlardan alamıyorum, 60 dolar veremem maalesef.

Benim uygulamalarda takıntım yok da ekran kartı konusunda NVIDIA dışında kulllanamıyorum. :D

Geri
Yukarı