Çözüldü The system found unauthorized changes on the firmware

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Seth

Kilopat
Yer
Karaman
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Amd fx 8320 4.20 Ghz
Ekran Kartı: Amd Sapphire Nitro Plus Rx 580
Ram: 16 Gb Ddr 3 1600 Mhz
Anakart: Asus M5a97 le R.2
Depolama: 480 Gb Ssd 1+1 Tb Wd Hdd
Soğutucu: Gamepower skadi 240 mm sıvı soğutucu
Windows 7 kullanıcısıyım Win 10 UEFI kurulum yapmak istedim. Win 10 UEFI kurulum videonuzu izledim. 8GB'lik USB belleğe Rufus progarmı ile UEFI şekilde bootladım. BIOS ayarlarımdan da fast boot'u açtım ama bilgisayarı USB bellekten bootladığımda bu hatayı alıyorum sebebi nedir? Daha öncede UEFI Windows yüklemiştim bu hatayı almamıştım anakart modelim bu: Asus M5A97

370780

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7 kullanıcısıyım Win 10 UEFI kurulum yapmak istedim. Win 10 UEFI kurulum videonuzu izledim. 8GB'lik USB belleğe Rufus progarmı ile UEFI şekilde bootladım. BIOS ayarlarımdan da fast boot'u açtım ama bilgisayarı USB bellekten bootladığımda bu hatayı alıyorum sebebi nedir? Daha öncede UEFI Windows yüklemiştim bu hatayı almamıştım anakart modelim bu: Asus M5A97

Eki Görüntüle 370780
En son satırdaki uyarıdaki ayarı yap.

Secure boot'a girip UEFI modunu seçmen lazım. Yoksa bu uyarıyı almaya devam edersin. Secure boot menüsünde CSM diye birşey var, oraya girip UEFU modu seçmen lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler oldu konu kilitlenebilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı