The Witcher 3 ve Red Dead Redemption 2 fazla abartılmıyor mu?

İnternette dolaşırken çok fazla Witcher 3 övdüklerini gördüm. Bu oyun nedir bir bakayım dedim indirdim. Oynamaya başladım aradan 4-5 saat geçti, ben hala hiçbir şey anlamadım. Geçemediğim bir bölüm vardı, başka bir kanaldan bakarak yapmaya karar verdim. Adamın üstünde değişik değişik zırhlar, kılıçlar, level dizaynı çöp bir oyun. Hiç beğenmedim. Ayrıca çok fazla ara sahne var. Onun yerine gidip film-dizi izlerim. Benim neticede oyunlara girme sebebim eğlenmek değil mi?
İnternette dolaşırken çok fazla Witcher 3 övdüklerini gördüm. Bu oyun nedir bir bakayım dedim indirdim. Oynamaya başladım aradan 4-5 saat geçti, ben hala hiçbir şey anlamadım. Geçemediğim bir bölüm vardı, başka bir kanaldan bakarak yapmaya karar verdim. Adamın üstünde değişik değişik zırhlar, kılıçlar, level dizaynı çöp bir oyun. Hiç beğenmedim. Ayrıca çok fazla ara sahne var. Onun yerine gidip film-dizi izlerim. Benim neticede oyunlara girme sebebim eğlenmek değil mi?
Enis abi görmesin

İnternette dolaşırken çok fazla Witcher 3 övdüklerini gördüm. Bu oyun nedir bir bakayım dedim indirdim. Oynamaya başladım aradan 4-5 saat geçti, ben hala hiçbir şey anlamadım. Geçemediğim bir bölüm vardı, başka bir kanaldan bakarak yapmaya karar verdim. Adamın üstünde değişik değişik zırhlar, kılıçlar, Level dizaynı çöp bir oyun. Hiç beğenmedim. Ayrıca çok fazla ara sahne var. Onun yerine gidip film-dizi izlerim. Benim neticede oyunlara girme sebebim eğlenmek değil mi?

RPG oyun ne demek bir öğrenmen lazım.

Witcher'ın yan görevleri çok sıkıcı ve sırf konulmak için konulmuş. 40 saatten fazla dayanamadım. Hikaye evrenine çok hakim değilim fakat orta hakim biri olarak hikayesini de beğenmedim. Kombat sistemi de kötüydü bence.
Beğendiğim şeyler grafikler ve at sürmesi :D
Bence gereksiz abartılıyor. RDR2 ye henüz sahip değilim veya çok oynamadım ama 2 3 saatlik deneyimim için diyorum, müthiş bir şey. Umarım hikayesini bitirmek nasip olur.
Edit: Tonlarca bug var ya bunu nasıl unuturum.
Yapay zekası çok kötü değil ama kötü en azından daha kötülerini gördüm.
Witcher için abartı diyorum. RDR2'yi daha oynayamadım.

Witcher'ın yan görevleri çok sıkıcı ve sırf konulmak için konulmuş. 40 saatten fazla dayanamadım. Hikaye evrenine çok hakim değilim fakat orta hakim biri olarak hikayesini de beğenmedim. Kombat sistemi de kötüydü bence.
Beğendiğim şeyler grafikler ve at sürmesi :D
bence gereksiz abartılıyor. RDR2'ye henüz sahip değilim veya çok oynamadım ama 2 3 saatlik deneyimim için diyorum, müthiş bir şey. Umarım hikayesini bitirmek nasip olur.
Edit: Tonlarca bug var ya bunu nasıl unuturum.
Yapay zekası çok kötü değil ama kötü en azından daha kötülerini gördüm.
Witcher için abartı diyorum. RDR2'yi daha oynayamadım.

Yan görevler sıkıcı öyle mi? 🤣

Sana göre sıkıcı olabilir fakat sırf konulmak için konulmadı o yan görevler...
Zaten öznel olduğunu belirttim. Bana göre konmak için konulmuş. Kendi düşüncemi paylaştım gülücük atıyorsunuz. Bazen bazı insanları anlayamıyorum cidden. Herkes gibi kendi açımdan yorumladım. Burada fanatiklik yapmaya gerek yok.

He bu arada istediğiniz kadar haha emojisi atın hiçte bir taraflarım da değil umursamıyorum. Witcher 3 denen çöpün ne kadar abartıldığını bilmeyen yoktur herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı