The Witcher 3 Wild Hunt Game of the Year %100 Türkçe Yama

Makaleler
10
Daha fazla  
1643237725852.png

Çeviri Ekibi:

Alper Tunca Deniz
Anıl Can Çetinkaya
Burak Sey
Melih Uçar
Muhammed Üsame Arslan
Muhammet Taki Kesemen
Osman Erdeniz
Ozan Aydın
Sercan Çamlı​

Kurulum:

- Kurulum; ana oyunu, Hearts of Stone, Blood and Wine ve ücretsiz 16 genişleme paketini tamamen Türkçeleştirmektedir.

- Çeviri dosyaları, başta Game of the Year (GOTY) olmak üzere, 1.21 ve üstü tüm sürümlerle uyumludur. Eğer daha eski bir sürüme sahipseniz güncelleyiniz. Aksi takdirde oyununuz kurulum sonrası açılmaz.

- Yamayı kurduktan sonra oyun içerisinden dil ayarlarına girerek oyunun dilini "Türkçe (Gönüllü Çeviri)" olarak ayarlamayı unutmayın.

- Kurulumun sonunda CMD ekranı çıkacaktır. Lütfen CMD kurulumu bitene kadar CMD ekranını kapatmayın. Aksi takdirde oyundaki birtakım ara videolar Türkçe olmaz.​

Yamadan Görüntüler:

wc21.jpg

wc22.jpg

wcd22.jpg

wcdf22.jpg

wcdf2322.jpg

Kurulum Videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Keşke ülkemizde onca Türkçe yama eksikliği çeken oyun varken zaten Türkçeleştirilmemiş bir oyun üzerinde çalışsaydınız. Daha faydalı olurdu oyuncu topluluğuna bence. Ancak yine de elinize sağlık. Türk oyuncu topluluğunda bu kadar tutkulu, manyak oyuncuları görmek beni mutlu ediyor şahsen. 🙂

Keşke ülkemizde onca Türkçe yama eksikliği çeken oyun varken zaten türkçeleştirilmemiş bir oyun üzerinde çalışsaydınız. Daha faydalı olurdu oyuncu topluluğuna bence. Ancak yine de elinize sağlık. Türk oyuncu topluluğunda bu kadar tutkulu, manyak oyuncuları görmek beni mutlu ediyor şahsen. 🙂

Dostum yama bana ait değil ayrıca bu çalışma başladığı süreçte oyun Türkçe değildi. Tam bu gönüllü ekip yamayı bitirmek üzereyken oyunun yapımcıları resmi yama yayımladılar. Bu arkadaşlarda başladıkları işi bitirmek için yamalarını tamamladılar. Yani yoksa böyle büyük bir oyuna yaması olduğu halde hiç kimse girip uğraşmazdı. Ayrıca her ne olursa olsun yapımcı firmanın yaptırdığı resmi çeviriden kat kat daha iyi bir çalışma.

Yeni konular

Geri
Yukarı