The Witcher 3: Wild Hunt "Overrated" bir oyundur

İlk başlarda öyle gelir tabii ki, bana da ilk başlar sıkıcı geldi ama bu Witcher 3'ün Overrated olduğu anlamına gelmez. Ben RPG oyunlarıyla içli dışlı biri değilim, belki ilk oynadığım RPG oyunu buydu ama benim oynadığım en iyi oyunda buydu (RDR 2'de dahil). Siz oyuna devam edin anlarsınız iyi miymiş değil miymiş diye:). Bir diğer konu ise diğer arkadaşların dediği gibi oyunun size hitap edip etmemesi. Ben ilk oynadığımda bana hiç hitap etmediğini fark ettim ama buna rağmen çok övüldüğü için oynadım ve bitirdim. İyi ki de oynamışım bu oyunu dedim kendime. Yine de tercih sana kalmış. Ben bir şey diyemem bu konuda.

Oyunu konuşanlardan veya aşağılamaya çalışanlardan da sıkıldım artık. Her açtığımda Witcher 3 bla bla bla... Kötü PC'im olduğu için oynayamıyorum ve doğal haliyle okuyamıyorum.
Oyunu o kadar abartıyorlar ki millette bezdi artık. Her yerde Witcher da Witcher.

Nerede takıldın yardımcı olalım? Oynadığım en odaklı oyunlardan birisiydi. 5-10 SATA oynamışsınız. Bence şans verin. Ben de başta hiç sevmedim. 1 haftada 50 saat gömüp bitirdim. Pişman değilim. Yine olsam yine yaparım.

Herkese hitap etmiyor. Bana göre başarılı bir oyun fakat fanları oyunu aşırı abartıyorlar. 2 sene öncesine kadar arkadaşlarıma oynayın diye överdim oyunu fakat şimdi Witcher 3 konuşmaya utanır olduk. "Dünyanın en iyi oyunu" diye övenleri gördüm ya. Son zamanlarda gördüğüm en overrated oyun.

Bir ekleme daha yapmak istiyorum. Ülkemizde bu oyunu ilahi bir şekilde sevenlerin büyük çoğunluğu boş online oyunlar oynayıp daha sonra "Oha böyle oyunda mı oluyormuş ?" diyip oynayanlardır.

RDR2 ve Witcher 3 içinde belli başlı abartmalar var. RDR2 abartmanın gerçekten hakkını kesinlikle çok iyi veriyor ama aynısını Witcher 3 için söyleyemem. Rockstar yapıyor abi.😀

Bu arkadaşlara kesinlikle katılıyorum.

Geri
Yukarı