The Witcher 3: Wild Hunt "Overrated" bir oyundur

Böyle bir düşüncen olduğuna göre fazla önyargılı birisin anlaşılan.
Witcher 3 her yerde dünyanın en iyi oyunları arasında gösterilirken 2-3 kişi ilk 5-10 saatini oyna diye mi overrated oldu? Çok komiksiniz, bir daha olmasın.
Bakın bende oyunu 4-5 saat oynadım ama gerisi gelmedi. Hikaye yavaş başlayınca benim oynayasım gelmiyor. Evet biraz ön yargım var oyunu 4-5 defa indirip sildim ama olmuyor. Giresim gelmiyor o hikayeye. Sizin unuttuğunuz tek Witcher iyi diğer oyunlar kötü.(En azından bazıları için böyle)

Bu konuya gelen cevaplardan da görebileceğiniz üzere, "oyunun nesini seviyorsunuz?" sorusuna değil, "overrated" dediğim kısma takıldı herkes. İşte bu yüzden "overrated".

Bence düşüncelerinizi doğru ifade edememişsiniz. At sırtında boş boş dolaştığınızı ve görevlerin çok saçma olduğu kanaatine varmak için 5-10 saat çok kısa bir süre bence. Açıkçası konunun başlığıda kışkırtıcı ve oyunu bu kadar az oynayan birisinin atmaması gereken bir başlık.

İlk iki oyunu oynamadığınızdan hikayesine kendinizi verememiş olabilirsiniz.

"Oyunun nesini seviyorsunuz?"
Bu sorunuz için diyebileceklerim şunlar; hikayesinden tut müziğine, müziğinden tut konuşmalarına, konuşmalarından tut ek DLC hikayelerine bu oyun bütün oyunlara bedel. 1 hikaye DLC'si bile bütün oyunlara bedel. Bu oyunu bitirdin mi bir daha oynamak istemezsin diye düşünüyorum çünkü çok ağır bir oyun ve tekrar oynamak için fazla uzun.

Bence düşüncelerinizi doğru ifade edememişsiniz. At sırtında boş boş dolaştığınızı ve görevlerin çok saçma olduğu kanaatine varmak için 5-10 saat çok kısa bir süre bence. Açıkçası konunun başlığıda kışkırtıcı ve oyunu bu kadar az oynayan birisinin atmaması gereken bir başlık.
Evet, ben oyunu tam oynamamış olabilirim. Bu konuda haklısınız. Witcher 3 iyi bir oyun da olabilir. Ancak abartıldığı kadar olduğunu düşünmüyorum. Bu yüzden de "overrated" olarak değerlendiriyorum. Yukarıda görebileceğiniz üzere bu oyunu sevip de direk agresifleşenler de bu düşüncemin üstüne tuz biber oluyor.

Pardon ama 184 sayfa ne konuşuyorsunuz?

Witcher Evreni'ni konuşuyoruz ve fikir alışverişi yapıyoruz.

İçinden ne düşündüğünü gayet iyi anlıyorum, işsizler diyorsunuz ancak günümüzün 24 saatini o konuya ayırmıyoruz. Hatta bazen konunun 2-3 gün mesaj almadığı da oluyor.
Bu konuya gelen cevaplardan da görebileceğiniz üzere, "Oyunun nesini seviyorsunuz?" sorusuna değil, "overrated" dediğim kısma takıldı herkes. İşte bu yüzden "overrated" .
Ben cevapladım o soruyu.

Ortalama üstü bir oyun ama şaheser durumunu ben göremiyorum açıkçası.
RPG desen New Vegas, Skyrim gibi alternatifleri var.
Açık dünya desen RDR 2 gibi alternatifler var.
Hikaye desen milyon tane alternatif var.

Witcher Evreni'ni konuşuyoruz ve fikir alışverişi yapıyoruz.

İçinden ne düşündüğünü gayet iyi anlıyorum, işsizler diyorsunuz ancak günümüzün 24 saatini o konuya ayırmıyoruz. Hatta bazen konunun 2-3 gün mesaj almadığı da oluyor.

Ben cevapladım o soruyu.
Sizin açınızdan bir sıkıntım yok ama oyunu aşırı savunanları ben ve benim gibi düşünenler anlayamıyor. Fikir belirttik diye hemen saldırganlaşıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı