The Witcher 4 sizce hangi karakterin üzerine olur?

Carcaiss

Centipat
Daha fazla  
Ciri olacak gibime geliyor. Çok da zevkli olabilir farklı dünyalar arası geçiş falan, bakalım ne olacak. Umarım erken çıkar.

Triss'i özlüyorum. Bir daha göremeyeceğiz sadık bir eş olarak, tabii Yennefer sevenler için de geçerli bu

Ciri olacak gibime geliyor. Çok da zevkli olabilir farklı dünyalar arası geçiş falan, bakalım ne olacak. Umarım erken çıkar.

Triss'i özlüyorum. Bir daha göremeyeceğiz sadık bir eş olarak, tabii Yennefer sevenler için de geçerli bu
Triss'i özlüyorum derken Witcher'a yeni başladım bu kötü oldu.

3. oyunun sonunda en iyi sonla bitirdiğimizde Ciri Witcher oluyordu, yeni oyun Ciri'nin Witcher hikayesini konu alırsa 2-3 sene bitirir tekrar oynarım herhalde. 😀

3. oyunun sonunda en iyi sonla bitirdiğimizde Ciri Witcher oluyordu, yeni oyun Ciri'nin Witcher hikayesini konu alırsa 2-3 sene bitirir tekrar oynarım herhalde. 😀
ya ciri olarak mıhlanırsak :D

Bana kalırsa yeni bir karakter oluşturacaklar. Olay örgüleri o karakter ve onun çevresindeki karakterler ile devam edecek. Oyun içinde Geralt'a gönderme yapabilirler.

Geralt olmadan çok boşlukta hissederim ben ya, umarım taklaya geliriz de Geralt olur tekrardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı