The Witcher'ın savaş sistemi çok basit

Cem Tibuk

Attopat
The Witcher 1'in combat sistemi ile alakalı inanılmaz yorumlara denk gelmiştim. 'oyunun combat sistemi çok zor, bu yüzden oyunu bıraktım' diyen birçok kişi vardı.

Bugün oyunu indirdim ve 1 saate yakın oynadım. Combat olarak saldırı imleci ile düşmana tıklıyoruz, biraz bekliyoruz ve imleç sarı olduğunda yeniden tıklıyoruz.

Bu kadar basit olan şeye insanların 'çok zor' demesine anlam veremedim.

Ben de bunu açıklıyorum, bu zamana kadar combat sistemi olarak 'çok zor' yorumları duymuştum. Bunu yapabilmek çok mu zor?
FPS oyunundan alışıldığı gibi düşmanın üzerine yürürsen tabii ölürsün. Vur-kaç yaparak çok rahat oynarsın. Açık Dünya-RPG oyunlarının hepsi sığ ve basit vuruş sistemine sahip.

The Witcher 1'in combat sistemi ile alakalı inanılmaz yorumlara denk gelmiştim. 'oyunun combat sistemi çok zor, bu yüzden oyunu bıraktım' diyen birçok kişi vardı.

Bugün oyunu indirdim ve 1 saate yakın oynadım. Combat olarak saldırı imleci ile düşmana tıklıyoruz, biraz bekliyoruz ve imleç sarı olduğunda yeniden tıklıyoruz.

Bu kadar basit olan şeye insanların 'çok zor' demesine anlam veremedim.
Ben FPS oyunlarından sonra TW 1 oynadım ve bana zor geldi açıkçası oynayamadım bende bıraktım oyunu.

Geri
Yukarı